حرکت عجیب باشگاه پرسپولیس | اهدای پیراهن سرخ به پدر عماد | تماشاچی

حرکت عجیب باشگاه پرسپولیس | اهدای پیراهن سرخ به پدر عماد

حرکت عجیب باشگاه پرسپولیس | اهدای پیراهن سرخ به پدر عماد
در حالی که جامعه فوتبال کشور سوگوار فوت عماد بر اثر برق گرفتگی در بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان بودند، باشگاه پرسپولیس در اقدامی عجیب مبادرت به اهدای پیراهن پرسپولیس به پدر عماد کرد.
 

حرکت عجیب باشگاه پرسپولیس | اهدای پیراهن سرخ به پدر عماد

 

 
پدر عماد پیشتر مدعی شده بود او و پسرش از هواداران استقلال هستند و اهدای پیراهن پرسپولیس به خانواده عماد که فرزندشان را در بازی پرسپولیس و صنعت نفت آبادان از دست داده اند، نه تنها تسلی خاطر آنها نخواهد شد بلکه هر بار نگاه به آن پیراهن، بیشتر بر غم آنها خواهد افزود؛ مضاف بر اینکه اصولاً آنها هوادار استقلال بوده اند و پیراهن پرسپولیس برای انها ارزش معنوی خاصی هم نداشته و ندارد.
 
اینکه چه کسی این تصمیم را گرفته تا مسئولین پرسپولیس با حضور در خانه عماد، پیراهن پرسپولیس را به بازماندگان اهدا کنند، جای سوال است و اصولاً این حرکت، اوج کج سلیقگی باشگاه پرسپولیس را در تسلیت گفتن به بازماندگان عماد بود و انها می توانستند با موارد بهتری همچون استخدام یک وکیل مجرب برای خانواده متوفی یا تقبل کلیه هزینه های شکایت از مقصرین این حادثه به استقبال این قضیه بروند تا آنها نیز سهمی در پایمال نشدن خون عماد داشته باشند و مقصرین به سزای عمل خود برسند.
 
گفتنیست مجلس نیز به پرونده فوت کودک 6 ساله ورود کرده و در همین ارتباط یکی از نمایندگان مجلس گفت:
 
 متأسفانه وزارت ورزش توانایی مقابله با تخلفات را ندارد و باعث شده است یکسری هرج و مرج و حوادث اینچنینی مانند فوت این پسربچه در زمان حضور در ورزشگاه پیش بیاید. قطعا برای بررسی علل فوت پسربچه شش ساله در ورزشگاه ورود خواهیم کرد و این موضوع در مجلس پیگیری خواهد شد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

حمیدرضا

داغشونو تازه کردن با این نوع تسلیت انصاریفر خیلی قشنگ راههای پوپولیستی را بلده آوردن نیکبخت با رقم نجومی در زمان خودش آوردن بایرن مونیخ الحمدلله همیشه هم پست داشته مربی و مدیر تیم و مدیر عامل و یه زمانی هم کار شناس ثابت تلویزیونی