انصاری فرد در مسیر مدیران قبلی پرسپولیس | شلوغ کار حرفه ای! | تماشاچی

انصاری فرد در مسیر مدیران قبلی پرسپولیس | شلوغ کار حرفه ای!

انصاری فرد در مسیر مدیران قبلی پرسپولیس | شلوغ کار حرفه ای!
محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل جدید پرسپولیس هنوز مهر حکمش خشک نشده، پا جای مدیران قبلی پرسپولیس گذاشته و با ادامه رویه آنها در اعلام موضع باشگاه پرسپولیس، تنها وجهه این باشگاه نزد افکار عمومی را تاریک تر می کند.
 

انصاری فرد در مسیر مدیران قبلی پرسپولیس | شلوغ کار حرفه ای!

 
انصاری فرد در مسیر مدیران قبلی پرسپولیس | شلوغ کار حرفه ای!
 
پس از اعلام موضع عجیب انصاری فرد در دفاع از حرکت غیراخلاقی بیرانوند، اینبار شاهد واکنش عجیب تر او به اعتراض استقلالی ها به ناداوری صورت گرفته در دیدار تیمشان مقابل نفت مسجد سلیمان بودیم به طوری که او مدعی شد اگر کارت فرشید اسماعیلی بخشیده شود، ناعدالتی بزرگی در حق پرسپولیس صورت گرفته و این موضوع را به محرومیت بیرانوند و متضرر شدن پرسپولیس از این موضوع ربط داد!
 
با نگاهی به نص صریح قانون در خصوص حرکت علیرضا بیرانوند در بازی تراکتورسازی به سادگی می توان به این نتیجه رسید که او می بایست 2 جلسه محروم می شده و لطف کمیته انضباطی شامل حال او و تیم پرسپولیس شد که با عدم محرومیت دو جلسه ای، او را به دربی پایتخت رساندند ولی در کمال تعجب همچنان شاهد موضع طلبکارانه و تهاجمی مدیرعامل پرسپولیس در این خصوص هستیم.
 
این در حالیست که به زعم تمامی کارشناسان داوری، داور بازی استقلال و نفت مسجد سلیمان با اشتباهات فاحش خود، مستقیماً در نتیجه بازی تاثیرگذار بوده و با اخراج اشتباه فرشید اسماعیلی، یک بازیکن کلیدی استقلال را از حضور در دربی 90 محروم کرده است و این درحالیست که بخشش کارت قرمز و محرومیت توسط کمیته انضباطی پیش از این نیز مسبوق به سابقه بوده و اتفاقاً این موضوع در خصوص بخشش محرومیت میثم حسینی که در پرسپولیس حضور داشت و به اشتباه از سوی داور اخراج شده بود، اعمال شد؛ حال چطور می شود که محمد حسن انصاری فرد که داعیه اخلاق و عدالت بر سر دارد، از حرکت غیراخلاقی بیرانوند دفاع می کند و در خصوص اجرای عدالت برای بخشش محرومیت اشتباه فرشید اسماعیلی موضع می گیرد؟
 
هر چه که هست به نظر رویه هوچی گری و شلوغ کاری این روزها حرف اول را در فوتبال ایران می زند و هر تیمی که بیشتر سر و صدا راه بیاندازد، مطمئناً بیشتر مورد توجه و لطف قرار می گیرد؛ مضافاً بر اینکه بازوهای رسانه ای قدرتمندی مثل چند سایت معلوم الحال نیز در اختیار داشته باشد!!!
 
پی نوشت: هواداران فوتبال هنوز از یاد نبدره اند که در فصول قبل، برانکو ایوانکویچ نیز قبل از بازیهای بزرگ مثل دربی، بازی با سپاهان و تراکتورسازی با انتشار بیانیه ای سعی در متشنج کردن شرایط و اعمال فشار به داور بازی داشت که البته در بسیاری از مواقع تیز این حربه او به کار پرسپولیس آمد و اکنون نیز مدیر جدید پرسپولیس قصد دارد با همان سیاست، شرایط را به سود تیمش تغییر دهد. از انصاری فردی که هم به عنوان فوتبالیست هم به عنوان مدیر یک چهره اخلاقی از خود به یادگار گذاشته، ورود به چنین مباحثی که تنها در سطح تماشاگران دو تیم مطرح می شود بعید بود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه