کسر امتیاز از پرسپولیس به خاطر شکایت دروازه بان برزیلی | تماشاچی

کسر امتیاز از پرسپولیس به خاطر شکایت دروازه بان برزیلی

کسر امتیاز از پرسپولیس به خاطر شکایت دروازه بان برزیلی
نیلسون کوریا دروازه بان سابق پرسپولیس به دلیل مطالباتش از این تیم به فیفا شکایت کرد و نتیجه دادگاه داوری به سود دروازه بان برزیلی بود و حالا پرسپولیس در خطر کسر امتیاز قرار گرفته است.
 

کسر امتیاز از پرسپولیس به خاطر شکایت دروازه بان برزیلی

 
کسر امتیاز از پرسپولیس به خاطر شکایت دروازه بان برزیلی
 
نیلسون کوریا دروازه‌بان برزیلی و پیشین پرسپولیس در همین ارتباط گفت: اگر مسئولان باشگاه پرسپولیس پول من را ندهند باتوجه به اینکه دادگاه رای را به نفع من صادر کرده از پرسپولیس امتیاز کم می‌شود.
نیلسون :
زمان طاهری از پرسپولیس شکایت کردم. بعد از آن با باشگاه برای گرفتن طلبم توافق کردم اما آنها پول من را ندادند! وقتی مسئولان باشگاه با من این رفتار را کردند دوباره از پرسپولیس شکایت کردم و دادگاه رای را به نفع من صادر کرد. اگر مسئولان باشگاه پرسپولیس پول من را ندهند باتوجه به اینکه دادگاه رای را به نفع من صادر کرده از پرسپولیس امتیاز کم می‌شود. فعلا هیچ توافقی صورت نگرفته است.من منتظر هستم تا طلبم را از باشگاه پرسپولیس بگیرم.
 
طبق شنیده ها، پرسپولیس می بایست مبلغ 1 میلیارد تومان بابت بدهی مستقیم به نیلسون و 300 میلیون تومان نیز بابت مالیاتش بپردازد که این موضوع در اوضاعی که خزانه این تیم نیز مثل استقلال خالی به نظر می رسد، بسیار حاد به نظر می رسد.
 
در همین ارتباط، محمد رویانیان مصاحبه ای داشته و به موارد زیر اشاره کرده است:
 
محمد رویانیان مدیرعامل سابق پرسپولیس در گفت و گویی در خصوص بدهکاری 60 هزاردلاری باشگاه پرسپولیس گفت: " این بدهی 60 هزار دلاری مربوط به نیلسون کوریا دروازه‌بان سابق این تیم است. چرا می‌گویند هیچ چیز مشخص نیست و تشویش اذهان می کنند. به طلبکار که حکم دارد می گویند هر کاری می خواهی انجام بده، طرف سه سال است که شکایت کرده و یک کلمه به ما نمی گویند که جریان شکایت و طلب چیست، ما هم که پیگیری می کنیم و قصد کمک داریم، بی توجهی می کنند.
"من این همه بدهی را دادم و فقط در یک جلسه با حضور آقای شیرینی در باشگاه در  زمان گرشاسبی بالای دو میلیارد بدهی کم شد. مدیری که ادعای شفافیت داشت به بخش حقوقی چند صد میلیون پاداش داده است. من این همه بدهی را  دادم، مگر مدیری را تخریب کردم؟ چرا می گویند معلوم نیست این شصت هزار دلار کجا هزینه شده است؟
بدهی ژوزه حدود 300 هزار یورو بود، اما کاری کردند که بشود یک میلیون و پانصد هزار یورو.
بنده  فقط در یک مورد بدهی پانصد هزار یورویی به وینگادا را بی سر و صدا تسویه کردم تا امتیاز کسر نشود، بدهی به دایی با صد میلیون جمع می شد کاری کردند که بشود سه و نیم میلیارد تومان.
رویانیان در ادامه افزود: "فردی که لوگو را توقیف کرده است، سال 95حکم گرفته است. بعد موافقت کرد که در شش قسط طلب را بگیرد. بنده در ازای آن شصت هزار دلار چک صد و هشتاد میلیون تومانی دادم و بعد می گویند برو هر کاری کن. باید اینطور تا کنند؟ چرا می گویند معلوم  نیست کجا هزینه شده است. برای تخریب من چه کارها که نکردند."
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه