بدون شرح | ما در عصر حجر زندگی میکنیم یا عربستانی ها؟

بدون شرح | ما در عصر حجر زندگی میکنیم یا عربستانی ها؟
در حالی که سوژه روز این روزهای فضای مجازی و بسیاری از رسانه های داخلی و خارجی، مرگ دلخراش سحر خدایاری است، برخی مسئولین خود را به خواب خرگوشی زده اند و بی توجه نسبت به این موضوع، همچنان بر روی بستن در ورزشگاه های فوتبال به روی بانوان اصرار دارند و این رویه هر فرد منصفی را به فکر فرو می برد که با این موضع گیری آیا ما در عصر حجر زندگی میکنیم یا عربستانی ها که در استادیوم های فوتبال را به روی بانوان باز کرده اند؟
 

باز شدن در استادیوم های فوتبال به روی بانوان عربستانی

 
 

بدون شرح | ما در عصر حجر زندگی میکنیم یا عربستانی ها؟

 
بدون شرح | ما در عصر حجر زندگی میکنیم یا عربستانی ها؟

عکس از نعیم احمدی

 
بدون تردید افراط و تفریط در هیچ زمینه ای خوب نیست و توصیخ پیامبر اسلام نیز گرفتن حد میانه امور بوده است و مشخص نیست چرا برخی کاسه داغتر از آش برای اسلام در زمینه ورود بانوان به استادیوم های فوتبال می شوند؟  آیا اسلام توصیه کرده که ورود بانوان به استادیوم های فوتبال حرام است و ورود آنها به استادیوم های والیبال و بسکتبال مانعی ندارد؟  آیا در تمام جهان فقط مردمان ایران زمین مسلمان هستند و مردم سوریه، فلسطین، لبنان، عربستان، قطر، امارات و .... هیچ بهره ای از اسلام نبرده اند که بانوان می توانند در استادیوم های فوتبال این کشورها حاضر شوند؟
 
مسئولین امر می بایست به این سوال پاسخ دهند که چرا باید بانوان ایرانی از یک تفریح سالم که همانا تماشای یک مسابقه ورزشی است محروم شوند؟
 

عکس از نعیم احمدی

 
ضعف مدیریتی دوستان در برطرف کردن موانع حضور بانوان در استادیوم های فوتبال بتعث شده تا به جای حل مشکل، صورت مسئله را پاک کنند و به طور کل مجوز حضور بانوان در استادیوم ها را ندهند!
منبع : تماشاچی

نظرات

user

بی خایه ترین ملت جهان ماییم

پاسخ دادن
user

ابرومون رفت یه تپه نریده ج ا باقی نذاشته

پاسخ دادن
user

در سال 1357 اعراب ميخواستن برن جام جهانی آرژانتين اومدن ايران که با پرواز مستقيم برن آرژانتين و ایران داوطلب میزبانی جام جهانی 1990 شده بود...!! جام جهانی سال 1393 ايران رفت امارات که با پرواز مستقيم بره برزيل...! و قطر میزبان جام جهانی 2022 شد و در ایران دختری بخاطر رفتن به استادیوم جان خود را از دست داد...! تفاوت را احساس کنيد تا عمق فاجعه انقلاب سال پنجاه و هفت دستتون بیاد.... اگر ما ميگوييم زمانی كه ایرانی های باستان تمدن و دين داشتند اعراب دختران خود را زنده به گور ميكردند. قطعا صد سال ديگر اعراب ميگويند زمانيكه ما ميزبان جام جهانی بوديم ايرانيها دخترانشان را به استاديوم راه نمی دادند..!! پس چه کسی نادان شده است ما یا اعراب؟ بی شک این جماعت بیگانه آمدند ما را تخریب و بدنام کنند. تا در دنیا نام ایران دوباره ندرخشد.آقازاده ها که تو کانادا و انگلیس با ویسکی خوران و حوریان بهشتی روزهای زندگی خویش را میگذرانند..حالا یک دختر تو ایران استادیوم نمیتواند برود و یک جوری با جنازه اش رفتار شد که انگار جرم سیاسی داشت. اینجا ایران است سرزمینی که یک دوران بلند الگوی جهان بود. اما الان چه.....

پاسخ دادن