خلاصه بازی برزیل و کلمبیا (2-2) | کیروش مقابل نیمار نباخت | تماشاچی

خلاصه بازی برزیل و کلمبیا (2-2) | کیروش مقابل نیمار نباخت

خلاصه بازی برزیل و کلمبیا (2-2) | کیروش مقابل نیمار نباخت
نیمار ۲۷ ساله با به ثمر رساندن شصت و یکمین گل ملی خود در نود و هشتمین بازی ملی، یک گل دیگر تا رسیدن به رکورد رونالدو نازاریو در رده دوم برترین گلزنان تاریخ سلسائو فاصله دارد، ولی هنوز برای رسیدن به رکورد ۷۷ گله پله باید به تلاش‌های خود ادامه دهد.
 

 

خلاصه بازی هلند و آلمان در مقدماتی جام جهانی 2022

 

خلاصه بازی برزیل و کلمبیا (2-2) | کیروش مقابل نیمار نباخت

 
خلاصه بازی برزیل و کلمبیا (2-2) | کیروش مقابل نیمار نباخت
 
بامداد امروز در مهمترین دیدار دوستانه در منطقه آمریکای جنوبی برزیل به مصاف کلمبیا با هدایت کارلوس کی‌روش رفت که این دیدار با نتیجه تساوی ۲ بر ۲ به پایان رسید. در این بازی نیمار نیز در زمین حاضر شد و پس از مدتها بازی کرد.
نیمار که از ماه ژوئن با مصدومیت مچ پا دست و پنجه نرم می‌کرد، در اولین بازی خود پس از آغاز فصل ۲۰-۲۰۱۹ ابتدا پایه گذار گل کاسمیرو شد و سپس خودش در دقیقه ۵۸ گلزنی کرد. دو گل لوییس موریل در نیمه اول، گل دقیقه ۱۹ کاسمیرو را بی اثر کرد، اما ۱۳ دقیقه پس از شروع نیمه دوم، ستاره پاری سن ژرمن همه چیز را برابر کرد. برخلاف سلسائو که بازگشت نیمار را جشن می‌گرفت، کلمبیا از حضور دو ستاره خود یعنی هامس رودریگز و رادامل فالکائو در این بازی بی بهره بود.
بدین ترتیب برزیل روند شکست ناپذیری خود که پس از حذف به دست بلژیک در جام جهانی ۲۰۱۸ آغاز شده است را حفظ کرد و به ۱۷ بازی رساند. از طرفی نیمار ۲۷ ساله با به ثمر رساندن شصت و یکمین گل ملی خود در نود و هشتمین بازی ملی، یک گل دیگر تا رسیدن به رکورد رونالدو نازاریو در رده دوم برترین گلزنان تاریخ سلسائو فاصله دارد، ولی هنوز برای رسیدن به رکورد ۷۷ گله پله باید به تلاش‌های خود ادامه دهد.
در دیگر دیدار‌های دوستانه مکزیک به مصاف آمریکا رفت و با نتیجه ۳ بر صفر رقیب را درهم کوبید. کاستاریکا نیز به مصاف اروگوئه رفت و با نتیجه ۲ بر یک شکست خورد.
 
 
 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه