ارتباط بیانیه ایرانسل و صحبتهای خطیر در برنامه ورزشگاه | تماشاچی

ارتباط بیانیه ایرانسل و صحبتهای خطیر در برنامه ورزشگاه

ارتباط بیانیه ایرانسل و صحبتهای خطیر در برنامه ورزشگاه
در حالی که هواداران استقلال و حتی چند تن از اعضای هیئت مدیره استقلال حسابی از بدقولی ایرانسل در عمل به تعهداتش گله دارند؛ ایرانسل با انتشار بیانیه ای مبنی بر پرداخت تمام و کمال آنچه باید به باشگاه استقلال می پرداخته پارادوکس عجیبی به وجود آورده است که احتمالاً می توان ریشه این پارادوکس را در صحبتهای چند وقت پیش علی خطیر در برنامه ورزشگاه جستجو کرد.
 

ارتباط بیانیه ایرانسل و صحبتهای خطیر در برنامه ورزشگاه

 
ارتباط بیانیه ایرانسل و صحبتهای خطیر در برنامه ورزشگاه
 
استقلالی ها معتقدند ایرانسل به تعهدات مالی خود عمل نکرده و مسئولین ایرانسل نیز به طور جدی مدعی این موضوع هستند که مطالبات استقلال به طور کامل طبق زمان بندی پرداخت شده و حاضرند اسناد و مدارک این اتفاق را با ذکر تاریخ پرداخت در حضور بازرسین در وزارت ورزش بررسی کنند.
 
تناقض در رفتار دو طرف ما را به واکاوی این اتفاق واداشت به طوری که احتمالاً یادآوری صحبتهای علی خطیر معاون ورزشی مستعفی استقلال در برنامه ورزشگاه که به طور زنده از شبکه 5 سیما پخش شد، شاید کلید حل این معما باشد.
 
حتماً به یاد دارید که خطیر در زمان حضورش در استقلال همواره با افتخار از این موضوع صحبت می کرد که بدون پرداخت حتی یک ریال خسارت توانسته با بازیکنانی همچون الحاجی گرو، مارکوس نیومایر، منشا و ایسما فسخ قرارداد کند و فسخ قرارداد همام طارق را نیز به شکلی بازگو کرد که گویی باشگاه استقلال نه تنها غرامتی بابت این اتفاق پرداخت نکرده بلکه مبلغی نیز دریافت کرده است.
 
اما در خلال همان برنامه ، مجری تیزهوش و البته آگاه برنامه با اشاره به نقش یک موسسه اعتباری در تسویه با بازیکنان مذکور، علی خطیر را شوکه کرد به طوری که خطیر حاضر نشد بابت این موضوع و مبالغ پرداختی آنها در رفع و رجوع پرونده های مذکور صحبت کند و با اشاره به اینکه حرکتی که او در این پرونده ها اجرا کرده، قلق مدیریتی و فوت و فن خاص اوست از جواب دادن به سوال مجری در این خصوص طفره رفت.
 
اصرار مجری برنامه در مورد شفاف سازی در مورد نحوه فسخ قرارداد با نیومایر و گرو و ... راه به جایی نبرد و خطیر با بیان اینکه فرصت برنامه برای بازگو کردن و شرح کل داستان کم است و پیچیدکی های زیادی در این خصوص وجود دارد در نهایت حاضر به پاسخگویی در این خصوص نشد.
 
حال به نظر می رسد همان پیچیدگی هایی که خطیر از آن صحبت می کرد گریبان استقلال را گرفته و مبالغی که باید اکنون در درست مدیریت باشگاه برای پرداخت با بازیکنان فعلی تیم می بود، احتمالاً بابت پرداخت خسارت به بازیکنان خارجی مذکور پیش خورد شده است.
 
در هر صورت باید منتظر ماند و دید کدام طرف ماجرا ادعای درستی دارند و آیا ارتباطی بین آن موسسه مالی اعتباری و ایرانسل وجود دارد و آیا سرانجام علی خطیر در مورد نحوه فسخ قرارداد با 4 بازیکن خارجی استقلال و مبلغ پرداختی به آنها شفاف سازی می کند یا خیر؟

مشروح صحبتهای علی خطیر در برنامه ورزشگاه

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

داود

نمیدونم چرا انقد دارید خطیر رو میکوبید. آخه چکارتون کرده؟ چلوکباب دعوتتون نکرده؟ چی میخاید از جون بهترین مدیر فوتبالی ایران.