لیونل مسی تنها 9 گل برای شکستن رکورد رونالدو و اروپا فاصله دارد

لیونل مسی تنها 9 گل برای شکستن رکورد رونالدو و اروپا فاصله دارد
به نظر می رسد در فصل جاری، فوق ستاره آرژانتنینی بارسلونا یعنی لیونل مسی در حال نزدیک شدن به رکورد اروپایی کریستیانو رونالدو است.لیونل مسی در آخرین بازی خود برابر اتلتیکو بیلبائو زننده یکی از گل های تیمش بود و تعداد گل های لالیگایی خود را به عدد 361 رساند و به این ترتیب یک گام دیگر به دارنده رکورد بیشترین گل زده یعنی کریستیانو رونالدو در ادوار لیگ های 5 کشور مطرح اروپایی نزدیک شد.
مسی
فوق ستاره پرتغالی رئال مادرید که در این فصل تنها یک گل زده است، دارند رکورد کلی 370 گل است که تنها 9 گل جلوتر از مسی قرار دارد؛ رونالدو 84 گل از 370 گل خود را برای منچستر یونایتد و 286 گل دیگر را برای رئال مادرید به ثمر رسانده است. این مهاجم 32 ساله چندی پیش رکورد جیمی گریوز راشکست ولی با شروع ضعیفش در فصل جاری احتمال شکست رکوردش توسط لیونل مسی قبراق بسیار زیاد است. گریوز در حال حاضر با 366 گل،در رده دوم این رده بندی قرار دارد که تنها یک گل بیشتر از گرد مولر در بایرن مونیخ است. مسی در حال حاضر در جایگاه چهارم این جدول قرار دارد ولی امید زیادی به پشت سر گذاشتن رقبای خود دارد.
لازم به ذکر است، لیونل مسی در 12 مسابقه بارسلونا در فصل جاری موفق به ثمر رساندن 10 گل شده است و شانس او برای شکست رکورد رونالدو به واسطه محرومیت قریب الوقوعش به واسطه درگیری با بازیکن خیرونا بیش از پیش افزایش یافته است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه