آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال | تماشاچی

آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال

آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال
پس از منتفی شدن حضور سه گزینه مدنظر استراماچونی در این تیم، مدیران استقلال سخت در تلاشند تا زمینه حضور یک هافبک طراح را برای جایگزینی آیاندا پاتوسی فراهم کنند که از گوشه و کنار خبر می رسد، اناس اچاهبر هافبک هلندی-مراکشی تیم زوله در تیرس آبی ها قرار دارد. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال و آمار سوابق در تیمهای قبلی اش و فیلم بازیها و گلها و حرکات تکنیکی این بازیکن جلب می نماییم.
 
 

آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال

 
آشنایی با بیوگرافی اناس اچاهبر هافبک هلندی مدنظر استقلال
 
اناس اچاهبر هافبک 25 ساله هلندی مراکشی با قامت 171 سانتی متری خود در پست هافبک میانی و بازیساز ایفای نقش می کند و او توانایی بازی در پست هافبک راست را نیز داراست. این بازیکن محصول آکادمی فاینورد است و سابقه بازی در تیم ملی هلند در رده های پایه را دارد. او در تیمهای فاینورد، آرمینیا بیله فلد، زوله و NEC (قرضی) بازی کرده و هم اکنون بازیکن آزاد محسوب می شود.
 
قیمت اچاهبار در سایت ترانسفرمارکت 400 هزار دلار درج شده که با توجه به سوابق این بازیکن در تیمهای قبلی اش و همچنین سن و سال کم او، عجیب به نظر می رسد چرا که در کارنامه سوابق و رزومه آناس اچاهبار قهرمانی های زیادی دیده می شود و در امر گلزنی نیز این هافبک تکنیکی که در میانه میدان توپ میزند، موفق عمل کرده به طوری که او از سال 2017 که به طور قرضی به NEC پیوسته تاکنون در 45 بازی که برای این تیم به میدان رفته موفق به زدن 22 گل شده که آمار خیره کننده ای برای یک هافبک بازیساز محسوب می شود.
 
او در فصل 2012/2013 همراه با تیم زیر 19 ساله های هلند توانست عنوان آقای گلی مسابقات را به دست آورد به طوری که او در مجموع در 19 بازیکه برای تیم زیر 19 ساله های هلند به میدان رفته، موفق به زدن 13 گل شده بود که از او به عنوان پدیده جدید فوتبال هلند یاد می شد اما او هرگز نتوانست راه بازیکنان جوان فعلی هلند مثل دلیخت را برود و استعداد او به دلایل نامشخص در فوتبال اروپا دیده نشد.
 

فیلم بازیها و گلهای آناس آچاهبر

 

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

آرمان

خوبه به شرطی زود به تیم بپیونده ودوساله ببنده

علی

معرکس

فرشاد آبی دل

بازیکن بسیار خوب با قیمت خوبیه باهاش دو ساله ببندن عالیه.

مودریچ

پشمااام از این همه استعداد