فیلم هت تریک طارمی در گرفتن پنالتی مقابل اسپورتینگ لیسبون

فیلم هت تریک طارمی در گرفتن پنالتی مقابل اسپورتینگ لیسبون
ریوآوه بعد از برد پر گل 5 بر یک مقابل آوس که با هت‌تریک مهدی طارمی همراه بود، این هفته در لیسبون به مصاف تیم اسپورتینگ رفت و اینبار طارمی هنر خود در گرفتن پنالتی را به نمایش گذاشت و با سه پنالتی که در این بازی به سود تیمش گرفت، از باخت یک برد ارزشمند ساخت تا رفته رفته مهدی به یکی از بازیکنان رسانه ای در فوتبال پرتغال و اروپا تبدیل شود که رسانه ها علاقه زیادی به پرداختن در مورد او داشته باشند. در ادامه توجه شما را به خلاصه بازی و فیلم هت تریک طارمی در گرفتن پنالتی مقابل اسپورتینگ لیسبون جلب می نماییم.
 

فیلم هت تریک طارمی در گرفتن پنالتی مقابل اسپورتینگ لیسبون

 

 
طارمی که در دو بازی گذشته ریوآوه 2 پنالتی برای تیم خود گرفته بود، در بازی امشب هم ستاره‌ی تیمش بود. ملی‌پوش ایرانی ریوآوه مقابل اسپورتینگ در گرفتن پنالتی‌ها هت‌تریک کرد تا تیم او موفق شود با یک بازگشت خوب باخت 2 بر یک را با پیروزی 3 بر 2 عوض کند و از سد میزبان قدرتمند خود بگذرد.
3 پنالتی‌ای که طارمی برای تیم خود در این بازی گرفت و منجر به گل برای ریوآوه شد، اولین باخت این فصل اسپورتینگ در لیگ برتر پرتغال را رقم زد.
مهدی طارمی که اولین فصل حضورش در لیگ پرتغال را تجربه می‌کند، در 3 بازی‌ای که برای ریوآوه در لیگ برتر پرتغال به میدان رفته، 3 گل زده و 5 پنالتی هم برای تیم خود گرفته است.
ریوآوه با این پیروزی 6 امتیازی شد و به رده‌ی هفتم جدول رده بندی لیگ پرتغال صعود کرد.
نکته جالب در مورد پنالتی های طارمی این است که به نظر می رسد هر سه پنالتی به اشتباه از سوی داور اعلام شده و با بازبینی صحنه ها به دایوهای حرفه ای طارمی در لحظاتی که مدافع هیچ برخوردی با او ندارد خواهید رسید.
 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه