مرور وضعیت سپاهان در آستانه شروع لیگ نوزدهم | تماشاچی

مرور وضعیت سپاهان در آستانه شروع لیگ نوزدهم

مرور وضعیت سپاهان در آستانه شروع لیگ نوزدهم
تیم فوتبال سپاهان به هدایت امیر قلعه نویی یکی از مدعیان اصلی فصل جدید لیگ برتر محسوب می شود؛ در ادامه این مطلب توجه شما را به مرور وضعیت سپاهان در آستانه شروع لیگ نوزدهم جلب می نماییم.
 

برنامه بازیهای سپاهان در لیگ برتر 98/99

 

مرور وضعیت سپاهان در آستانه شروع لیگ نوزدهم

 
مرور وضعیت سپاهان در آستانه شروع لیگ نوزدهم
 
زردپوشان اصفهانی تا قبل از لیگ هجدهم، پرافتخارترین تیم ادوار مختلف لیگ محسوب می‌شدند و تنها تیمی بودند که 5 عنوان قهرمانی را به دست آورده و علاوه بر آن توانسته بودند 3 قهرمانی پیاپی را به دست آورند، عناوینی که فصل گذشته با هت‌تریک پرسپولیس در عنوان قهرمانی و گرفتن سه‌گانه توسط سرخ‌پوشان، به رقیب سنتی واگذار شد و سپاهان به رتبه دوم تیم‌های پرافتخار ادوار مختلف لیگ برتر رفت.

سپاهان پتانسیل قهرمانی لیگ نوزدهم را دارد

سپاهان یک تیم خوب و با کیفیت است و برای قهرمان شدن باید با کیفیت‌تر فوتبال کند. حالا سپاهان به دنبال بازیابی امپراتوری از دست رفته است. امیر قلعه نویی در دومین سال متوالی که سکان هدایت زردپوشان را در دست دارد با شناخت کامل از ضعف های تیم وارد بازار تابستانی شده و حضور فعالی دارد. انتقال امید نورافکن هافبک 22 ساله تیم شارلوا بلژیک به سپاهان قطعی شد و این بازیکن با قراردادی یک ساله و به صورت قرضی به جمع شاگردان امیر قلعه‌نویی پیوست.

ترافیک سنگین در اصفهان

اکنون با حضور شایان مصلح، امید نورافکن و سعید آقایی، مثلث رقابت برای حضور در ترکیب اصلی افزایش یافته است. همین ترافیک سبب شد تا داود رجبی جوان 21 ساله سپاهانی ها به صورت قرضی راهی بادران شود و محمد زینالی 21 سال که او هم به تازگی از نود ارومیه با قراردادی سه ساله به سپاهان پیوسته بود، اجازه خروج یک ساله به صورت قرضی یابد.

نقاط مبهم سپاهان

همچنین حضور محمدرضا حسینی هم در هفته ابتدایی لیگ برتر در هاله ای از ابهام قرار دارد. او که یکی از ستاره های سپاهان در لیگ نوزدهم به شمار می رود در روزهای پایانی اردوی ترکیه با مصدومیت از ناحیه زانو مواجه شد تا چند هفته ای برای بهبودی زمان نیاز داشته باشد. نقطه امیدوار کننده برای هواداران طلایی پوشان این است که جذب امید ابراهیمی می‌تواند قدرت ویژه ای به بخش میانی تیم فوتبال سپاهان ببخشد و در صورت جذب کاوه رضایی نیز بخش هجومی سپاهان شرایطی بسیار خوب پیدا خواهد کرد، که می تواند در مسیر این تیم برای کسب عنوان قهرمانی ثمربخش باشد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه