شیطنت کمیته داوران در انتخاب بحث برانگیز کمک داور بازی استقلال | تماشاچی

شیطنت کمیته داوران در انتخاب بحث برانگیز کمک داور بازی استقلال

شیطنت کمیته داوران در انتخاب بحث برانگیز کمک داور بازی استقلال
در حالی که هواداران استقلال خود را برای تماشای اولین بازی تیمشان در فصل جدید آماده می کنند، اعلام اسامی داوران هفته اول مسابقات لیگ برتر در فصل نوزدهم، با اعتراض باشگاه استقلال همراه شد.
 

برنامه کامل بازیهای استقلال

 

شیطنت کمیته داوران در انتخاب بحث برانگیز کمک داور بازی استقلال

 
اعتراض باشگاه استقلال به کمک داور جنجالی هفته اول
 
با نگاهی به داوران بازی اول استقلال مقابل ماشین سازی تبریز نامی آشنا و جنجالی دیده می شود و مهدی الوندی کمک داور بحث برانگیز چند فصل اخیر که با تصمیمات جنجالی خود بارها موجبات از دست رفتن امتیاز برای استقلالی ها شده را به عنوان کمک داور این دیدار می بینیم.
 
این تصمیم تحریک کننده کمیته داوران در چینش هفته اول رقابتها در حالی بحث برانگیز است که مهدی الوندی در انتهای فصل گذشته نیز با اوت اعلام کردن توپ مهدی قائدی، گل سالم روح اله باقری را مردود اعلام کرد تا استقلالی ها آخرین امیدهای خود برای حضور در کورس قهرمانی و کسب سهمیه مستقیم را از دست بدهند.
باشگاه استقلال رسماً اعتراض خود را نسبت به انتخاب مهدی الوندی برای دیدار حساس استقلال مقابل ماشین سازی در تبریز اعلام کرده است چرا که شیطنت کمیته داوران در انتخاب بحث برانگیز کمک داور بازی اول آبی پوشان و اشتباه احتمالی (سهوی یا عمدی) مهدی الوندی در دیدار استقلال و ماشین سازی، فشار بر روی کمیته داوران را از همین ابتدای کار افزایش خواهد داد و مشخص نیست بر چه مبنا و معیاری این کمک داور جنجالی برای بازی حساس استقلال، انتخاب شده است؟
 

گفتنی است، الوندی دو فصل پیش هم پنالتی امید ابراهیمی مقابل نفت تهران که به وضوح از خط دروازه عبور کرده بود را گل اعلام نکرد.

 

تیم داوری بازی استقلال و ماشین سازی

 
داور: پیام حیدری، کمک‌ها: محمدرضا ابوالفضلی و مهدی الوندی کمک داوران اضافی: بیژن حیدری و علی صفایی داور چهارم: فرهاد مروجی، ناظر: فریدون اصفهانیان
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه