توهم فانتزی مجدد سید جلال حسینی | نمی خواهند قهرمان شویم! | تماشاچی

توهم فانتزی مجدد سید جلال حسینی | نمی خواهند قهرمان شویم!

توهم فانتزی مجدد سید جلال حسینی | نمی خواهند قهرمان شویم!
سید جلال حسینی بازیکن جالبیست و هرز چندگاهی با مصاحبه های خود که معمولاً از واقعیت به دور هستند، سوژه خبری خوبی به رسانه ها می دهد. او که در دو سه فصل گذشته همواره مدعی این بوده که دستهای پشت پرده نمی خواهند پرسپولیس قهرمان شود، به سوژه طنز بسیاری از شبکه های اجتماعی تبدیل شده بود در ابتدای فصل نیز در حالی که هنوز اتفاقی رخ نداده بار دیگر جمله کلیشه ای خود را تکرار کرد تا مشخص شود او تنها از روی سیاستی خاص و نه واقعیت، این جمله را تکرار می کند : نمی خواهند قهرمان شویم !
 

اخبار پرسپولیس

 

توهم فانتزی مجدد سید جلال حسینی | نمی خواهند قهرمان شویم!

 
توهم فانتزی مجدد سید جلال حسینی | نمی خواهند قهرمان شویم!
 
اینکه سید جلال حسینی این روزها از چه چیزی نالان است و تیم پرسپولیس با چه کم و کسری از حیث جذب بازیکن و روند آماده سازی تیمی رو به روست بر ما پوشیده است اما نکته جالب اینکه در تمامی مواردی که او به دستهای پشت پرده برای جلوگیری از قهرمانی پرسپولیس اشاره کرده، در نهایت پرسپولیس قهرمان شده و به نظر می رسد او با فرار به جلو و به منظور انحراف افکار عمومی چنین صحبتهایی را مطرح می کند چرا که در سه فصل گذشته او و تیمش به قهرمانی در مسابقات لیگ برتر رسیده اند و همان دستهای پشت پرده کار را به جایی رسانده اند که بدون برگزاری جام، کاپ سوپرجام این فصل را نیز به پرسپولیس اهدا کردند و به طور واضحی سید جلال حسینی با مطرح کردن این موضوعات قصد دارد تا فشار را از روی تیم خود بردارد تا در کوران مسابقات، با کوچکترین اشتباه داور به ضرر پرسپولیس، به سبک سالیان گذشته یک شوی رسانه ای علیه مظلومیت پرسپولیس به راه بیاندازد.
 
هر چه که هست امیدواریم سید جلال حسینی 37 ساله که کم کم باید به فکر خداحافظی از فوتبال نیز باشد، دست از متشنج کردن فضای فوتبال و اعمال فشار به داوران بردارد و تنها فوتبال خود را بازی کند؛ به یاد داریم که همین تفکر نمیگذارند قهرمان شویم در جام حذفی نیز وجود داشت و پرسپولیس در نهایت قهرمان جام حذفی نیز شد اما امثال سید جلال حسینی همچنان باور دارند نیروی ماورایی دوست ندارد پرسپولیس قهرمان شود!!!  شاید اگر کاپیتان استقلال یا سپاهان یا تراکتورسازی این حرف را مطرح می کرد، باورش برای شنونده راحت تر بود اما مطرح شدن این صحبتهای تکراری از جانب کاپیتان پرسپولیس با قهرمانی های متعدد در سالهای اخیر کمی بودار به نظر می رسد!
 

برنامه بازیهای پرسپولیس

 

بخشی از مصاحبه عجیب سید جلال حسینی در خصوص نیروهای نامرئی

 
«پرسپولیس فصل بسیار سخت و مهمی را پیش رو دارد. من نمی خواهم به مسائلی که پیش می آید بدبین باشم اما در همین یک ماه گذشته ببینید که ما چه حواشی بزرگی را از سر گذراندیم. برخی، حرف و حدیث هایی ساختند تا پرسپولیس را زمین بزنند. واقعیت این است که تعداد دشمنان پرسپولیس هر روز بیشتر می شود. خیلی ها دوست ندارند ما نتیجه نگیریم و از اینکه احتمال دارد قهرمانی شویم، نگران می شوند.»
کاپیتان سرخ ها اضافه کرد: «از وقتی تیم مان جمع و جور شد، عده ای هستند که برنامه ریزی کردند تا پرسپولیس را دچار حاشیه کنند ولی نباید این اجازه را به آنها بدهیم. شرط تکرار قهرمانی این است که بار دیگر، اتحاد گذشته را به وجود بیاوریم و تا آخر فصل آن را حفظ کنیم. پرسپولیس تا وقتی می تواند روی پای خودش بایستد که اتحاد هواداران را پشت سر خود ببیند. زمانی برای از دست دادن وجود ندارد و از سوی دیگر، نمی توانیم نسبت به یکسری اتفاقات، بی توجه باشیم. هر کسی قهرمانی می خواهد، باید کنار پرسپولیس باشد و مقابل این حجم از حواشی بایستد. دشمنان پرسپولیس هم می دانند که در زمین، توانایی شکست دادن مان را ندارند و از این رو، می خواهند در خارج از میدان به ما ضربه بزنند که باید زرنگ باشیم و مقابل شان بایستیم.»
از او پرسیدیم منظورش چه کسانی هستند که گفت: «چرا باید نام ببرم، مردم این افراد را می شناسند. آنها برای نجات دادن خودشان، پرسپولیس را دچار مشکل می کنند. رفتارها و برنامه هایی دارند تا برای تیم ما دست انداز ایجاد کنند ولی نمی دانند که هر اتفاقی هم رخ بدهد، ما در کنار هم می مانیم و این اتحاد از بین نمی رود. اگر اجازه بدهیم که به ما ضربه وارد کنند، از اهداف مان دور می شویم. خدا را شکر، بازیکنان حرفه ای و هواداران فهیم پرسپولیس، دل شان برای تیم می سوزد و سراغ این حاشیه ها نمی روند ولی باید همیشه حواس مان جمع باشد و بدانیم چه کار می کنیم و در مقابل، دشمنان تیم چه کارهایی انجام می دهند.»
 
شاید بهتر باشد سید جلال حسینی یک بار برای همیشه نام این افراد یا نیروهای غیبی که قصد حاشیه سازی برای پرسپولیس را دارند مطرح کند تا هواداران پرسپولیس نیز تکلیف خود را با دشمن فرضی و خیالی که او همواره برایشان ترسیم می کند، بدانند چرا که چنین مصاحبه های مبهمی قطعاً بر روی نظرات هواداران تاثیر می گذارد و با کوچکترین اتفاق منفی به ضرر تیمشان، به سراغ تئوری توطئه ای که کاپیتان تیمشان برایشان ترسیم کرده می روند و در هنگام قهرمانی ها و موفقیت ها و بردها، گویی این افراد در بدنه فوتبال ایران به یکباره محو می شوند و در هنگام شکستهای پرسپولیس ظهور می کنند! سابقه نشان داده هرگاه نکته منفی از تیم پرسپولیس در رسانه ها مطرح شده، عوامل این تیم از مدیرعامل، بازیکن، کادر فنی، پیشکسوت و ... جریان فکری مخاطبین را به سمت دیگری می برند و اکنون نیز تراز منفی 50 میلیارد پرسپولیس سوژه رسانه هاست و مبلغ درخواستی برانکو و بودیمیر نیز رسانه ای شده در نتیجه، بهترین زمان برای انحراف افکار عمومی از برخی مسائل به موضوعات خیالی بود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه