انصراف باشگاه استقلال از جذب هروویه میلیچ

انصراف باشگاه استقلال از جذب هروویه میلیچ
پس از اینکه اعلام شد باشگاه استقلال با استراماچونی به توافق برای ادامه همکاری دست یافته اما در عین حال، پروسه جذب میلیچ متوقف شد. تا بار دیگر ابهامات در خصوص مدافع چپ استقلالی ها در آستانه شروع لیگ افزایش یابد.
 

انصراف باشگاه استقلال از جذب هروویه میلیچ

 

خوشحالی ذکی پور از عدم جذب مدافع چپ

 
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، طی ساعت‌های گذشته و طبق اعلام یکی از دو مدیربرنامه هروویه میلیچ که در تهران حضور دارد، این بازیکن برخلاف توافقات انجام شده، به طور مکتوب خواستار افزایش چشمگير مبلغ قرارداد خود شده است که بار دیگر ثابت می کند دلال ها در فوتبال ایران حرف اول و آخر را می زنند چرا که پس از اینکه متوجه نیاز استقلال به این بازیکن شدند، با وی در دوبی تماس گرفته به وی اعلام کرده اند با مبلغی بالاتر می توانند او را به استقلال ببرند و میلیچ نیز فریب حرفهای این افراد را خورده با اقدامی غیرحرفه ای توافقات قبلی را زیر پا گذاشته و درخواست مبلغ بیشتری برای امضای قرارداد کرده که طبیعتاً مورد پذیرش مدیریت استقلال قرار نمی گرفت.
به همین جهت مدیرعامل باشگاه استقلال پس از تأييد آندره‌آ استراماچونی، مخالفت خود را با شرایط جدید پیشنهادی به مدیربرنامه میلیچ اعلام کرده است.
بدون شک میلاد ذکی پور این روزها خوشحال ترین استقلالی اردوی آبی پوشان است چرا که او هیچ رقیبی در تیم ندارد و از بابت فیکس بازی کردن تقریباً خیالش راحت است و این درحالیست که نقطه ضعف بزرگ استقلال در فصل گذشته دفاع چپ و میلاد ذکی پور بود و اکنون شاهد این هستیم که هنوز نقطه ضعف بزرگ این تیم رفع نشده است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه