بیوگرافی سیریل تریو مهاجم جنجالی مدنظر استراماچونی

بیوگرافی سیریل تریو مهاجم جنجالی مدنظر استراماچونی
با اعلام رسمی دیمارزیو اختلاف اصلی بین استراماچونی و مسئولین استقلال نه به پوکیارلی ربط دارد و نه به میلیچ و درامه بلکه عدم توافق با مهاجم فرانسوی فیورنتینا یعنی سیریل تریو جرقه شروع اختلافات بین مدیران استقلال و استراماچونی بوده و ناهماهنگی در مذاکرات با درامه و همچنین عدم صدور ویزا برای میلیچ نیز مزید بر علت شد تا استراماچونی تهدید به استعفا کند. در ادامه به بیوگرافی سیریل تریو مهاجم جنجالی مدنظر استراماچونی و همچنین سوابق و کارنامه او در تیمهای سابقش به همراه فیلم بازیهای او پرداخته ایم.
 

نقل و انتقالات استقلال

   

بیوگرافی سیریل تریو مهاجم جنجالی مدنظر استراماچونی

 
بیوگرافی سیریل تریو مهاجم جنجالی مدنظر استراماچونی
 
سیریل تریکو مهاجم 189 سانتی متری اهل کشور فرانسه است که با 36 سال سن سابقه زیادی در بازی در تیمهای متوسط ایتالیایی همچون کیه وو، اودینزه، فیورنتینا، کالیاری و ... دارد. او همچنین بازی در اندرلخت بلژیک و شارلوا را نیز تجربه کرده و از حیث گلزنی نیز امار گلزنی متوسطی از خود بر جای گذاشته است.
او هم اکنون به طور قرضی از فیورنتینا به کالیاری پیوسته اما عملکرد ضعیف او باعث شد تا کالیاری نیز قید حضور این بازیکن مسن را بزند. اینکه استراماچونی با چه استدلالی قصد جذب سیریل تریو 36 ساله را داشته جای سوال و ابهام است چرا که قیمت این بازیکن 36 ساله، 570 هزار دلار می باشد که استقلالی ها با این بودجه می توانند مهاجمین آفریقایی به مراتب با کیفیت تری از سیریل تریو را به خدمت بگیرند و به نظر می رسد اختلاف نظر استراماچونی با مدیران استقلال بر سر این بازیکن، جدی باشد.
اگرچه با جذب شیخ دیاباته، پروده حضور سیریل تریو در استقلال بسته شد اما این موضوع در واقع آغازی بر اختلافات عمیقتر استراماچونی با مدیران استقلال بود چرا که او در ادامه پوکیارلی را به عنوان جانشین پاتوسی معرفی کرد ولی این انتقال نیز انجام نشد؛ او سپس بوکاری درامه را به مسئولین استقلال برای بازی در پست دفاع چپ معرفی کرد اما پس از ده روز مذاکره با این بازیکن، مشخص شد او شرایط حضور در لیگ ایران را ندارد که این اتلاف وقت به شدت استراماچونی را برآشفت و در آخرین سکانس از ناهماهنگی های مدیریتی در استقلال، دیپورت میلیچ از فرودگاه امام خمینی به دوبی بود که حسابی آبروی استراماچونی را نزد این بازیکن حراج کرد و پس از این اتفاق بود که او ضرب الاحلی 48 ساعته برای تعیین تکلیف مشکلات تیمش تعییت کرد چرا که در آستانه شروع لیگ او همچنان باید به دنبال جذب یک مدافع چپ با کیفیت باشد و جانشین پاتوسی نیز هنوز معرفی نشده و این تاخیر بدون شک بر هماهنگی ابتدای فصل استقلالی ها تاثیر خواهد گذاشت.
   
 

فیلم بازیها و گلهای سیریل تریو

 

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

بهرام

تو اودینیزه خیلی خوب بود