محرومیت 4 جلسه ای بیرانوند با آرای کمیته انضباطی و کمیته اخلاق

محرومیت 4 جلسه ای بیرانوند با آرای کمیته انضباطی و کمیته اخلاق
این روزها ارکان مختلف فدراسیون فوتبال با شیرین کاری ها خود، چالش های بزرگی را برای مهدی تاج ایجاد کرده اند به طوری که هم اکنون به واسطه حکم کمیته اخلاق و حکم کمیته انضباطی، دروازه بان پرسپولیس در آستانه محرومیت 4 جلسه ای در ابتدای شروع لیگ و از دست دادن دربی قرار دارد.
 

محرومیت 4 جلسه ای بیرانوند با آرای کمیته انضباطی و کمیته اخلاق

 
محرومیت 4 جلسه ای بیرانوند با آرای کمیته انضباطی و کمیته اخلاق

بیرانوند به همراه سید جلال حسینی و حسین ماهینی برای دلجویی از مامور نیروی انتظامی مذکور امروز به بوشهر سفر کردند.

 

ماجرای محرومیت 4 جلسه ای بیرانوند چیست؟

در تاریخ ۴ خرداد بیرانوند به واسطه برخورد ناشایست با مامور نیروی انتظامی در جریان بازی پرسپولیس و پارس جنوبی جم، به حکم کمیته اخلاق به ۳ جلسه محرومیت تعلیقی محکوم شد که درصورت تکرار تخلف تا ۶‌ ماه، باید این حکم اجرا میشد.
 
در تاریخ 17 تیر نیز کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال سرانجام حکم دیدارهای جنجالی پرسپولیس و سپاهان را اعلام کرد و بیرانوند را به واسطه اتفاقات بازی پرسپولیس و سپاهان به یک جلسه محرومیت محکوم کرد که با توجه به تعطیلی لیگ، این محرومیت علی القاعده از ابتدای فصل جدید می بایست اعمال می شد و نظر به تعلیقی بودن محرومیت قبلی، 3 جلسه محرومیت تعلیقی بیرانوند نیز علی القاعده می بایست بنا به نص صریح قانون به جریان بیفتد که با این حساب، سنگربان پرسپولیس 4 هفته ابتدایی لیگ را که دربی را نیز شامل می شود، از دست داده است.
 
نکته جالب اینکه پس از اینکه بیرانوند و مسئولین متوجه این اتفاق شدند، بلافاصله برای جلب رضایت مامور نیروی انتظامی اقدام کردند تا شاید تاثیری در رای کمیته اخلاق و بخشیده شدن حکم محرومیت تعلیقی داشته باشد و از محرومیت 4 جلسه ای ابتدای فصل بگریزد اما باید منتظر ماند و دید آیا دوستان در فدراسیون فوتبال که این روزها با تناقض های کلامی و عملی خود به شدت زیر انتقاد هستند، برای فرار از این چالش بزرگ دست به چه اقدامی خواهند زد.
 
لازم به ذکر است پیشتر نیز کمیته اخلاق، سعید فتاحی و حیدر بهاروند را به واسطه اتفاقات فینال جام حذفی محروم کرده بود اما در نهایت این حکم توسط استیناف وتو شد و هر دو به کار خود در سازمان لیگ ادامه می دهند. آیا بار دیگر شاهد نقض حکم کمیته اخلاق در آستانه شروع لیگ خواهیم بود؟
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

محمد

توام یه طرفدار متعصب هستی ک هروقت قانون ب نفعت باشه خوبه ولی هر وقت ب ضررت باشه زمین و زمانو ب هم میدوزی بس کنید

علی

کمیته اخلاق و کمیته انضباطی هردو نیروهای تیم های تاج و سپاهیان و تراکتور هستند. هیچ کس برخورد بیرانوند را تایید نمیکند اما جای اون نیروی انتظامی وسط جشن پرسپولیس نبود و باید یکی حالیش می کرد که شما که مرد قانونی اونجا چکار می کنید. به جای محروم کردن او همه این کمیته ها یکی شدند تا پرسپولیس را زمین بزنند . اگه هدف این بود نباید میذاشتین این همه هزینه کنند چون از جیب بیت آبمال بود.شما بگید چقدر از تیمهای مقابل گرفتید تا پرسپولیس هرچند به ناحق بهتون بده تا دست از این تصمیمات یک طرفه بردارید. تراکتور دوبار شورش کردند و حتی ده ها نیروی انتظامی را زخمی کردند ولی دریغ از یک تذکر احتمالا با ول زنوزی. سپاهان صدهانفر از هواداران پرسپولیس را روانه بیمارستان کردند اما دریغ از یک تذکر حتی به استنلی که بازی را به گه کشان احتمالابا دستور تاج و ساکت و پول بی حد فولاد مبارکه . این فساد تا کی؟ هواداران پرسپولیس بی غیرت هستند اگه بزارند یک بازی سالم برگزار بشه تا معنای عدالت را به یه عده آدم بی س پو اد و عامل دست بیگانه و داخلی نشان دهند. خودتون باید از این عملکرد شرم اورتون شرمنده شوید. هدف شما به اشوب کشاندن کشوره ولی هواداران پرسپولیس شما را به سزای اعمال ننگینتان می کشانند انشاالله

رضا

دمت گرم بسیار منطقی و درست لیگ ایران پر شده از تیمهای چسناله(استقلال)پرتوقع بی منطق(تراختور)پرهزینه وهوچی گر (سپاهان)دلیلش چیه؟؟؟؟؟؟فقط وفقط پرهوادار بودن پرسپولیس