نصرالله عبداللهی: شفر گفت با مک درموت کار نمی کنم!

نصرالله عبداللهی: شفر گفت با مک درموت کار نمی کنم!
سرپرست باشگاه استقلال گفت: قرار شده از اول هفته آینده کارگروهی درست و به سراغ طلبکاران برود و با آنها به توافق برسد.نصرالله عبداللهی درباره جلسه میک مک‌درموت با مسئولان باشگاه استقلال و جدایی او از این تیم اظهار داشت: این حق هر سرمربی است که دستیارانش را انتخاب کند. شفر گفت نمی‌توانم با مک کار کنم.
دراپ بال - این حق هر سرمربی است که دستیاران خودش را انتخاب کند، بعد از رفتن منصوریان میک مک‌درموت در استقلال ماند اما شفر بعد از مدتی که با او کار کرد اعلام کرد که دیگر نمی‌توانم با مک کار کنم، ما هم صحبت کردیم و پس از یکی دو جلسه مسئله حل شد. الان با جدایی مک دستیار اول شفر بیژن طاهری است.
وی در مورد اینکه گفته می‌شود قرار است یک دستیار جاماییکایی به کادر فنی تیم استقلال اضافه شود، گفت: این مورد هم یکی از گزینه‌هاست. آقای شفر چند گزینه به ما می‌دهد و ما هم شرایط آنها را بررسی می‌کنیم. ما کمیته فنی داریم و آنها نفری را که بهتر باشد، انتخاب می‌کنند.
 

 
سرپرست تیم فوتبال استقلال با اشاره به بدهی‌های باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا تاکید کرد: مشکل سه باشگاه استقلال، تراکتورسازی و پرسپولیس تا جایی که من می‌دانم حل شده و امیدوارم مشکل باشگاه نفت هم حل شود.
عبداللهی در پاسخ به این پرسش که آیا موضوع دادن یک مهلت هشت روزه دیگر به باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا صحت دارد یا خیر، گفت: خیر تا جایی که من می‌دانم فرصت فقط تا همین روز‌ها بوده است. یک کارگروهی از سوی فدراسیون فوتبال تشکیل شده است که مدارکی از باشگاه‌ها می‌خواستند. باشگاه‌ها هم این مدارک را تکمیل کردند. من اطمینان دارم که مشکل سه باشگاه استقلال، پرسپولیس و تراکتورسازی حل شده است اما همان‌طور که گفتم باشگاه نفت هنوز مشکلات خاص خودش را دارد.
وی در مواجهه با سؤال خبرنگاری که از او در مورد جلسه رضا افتخاری با وزیر ورزش پرسید، گفت: آن جلسه، یک جلسه خصوصی بود و من در جریانش نیستم.
سرپرست تیم فوتبال استقلال در ادامه با سؤال خبرنگاری مواجه شد که پرسید: «استقلال در دیدار فردا فقط یکی دو نفر بیشتر روی نیمکت نخواهد داشت؟»، گفت: اشکان نامداری به همراه بیژن طاهری، من و یک مترجم روی نیمکت هستیم، بس است دیگر، روی نیمکت که بیشتر از این جا نداریم، باید نفرات کم‌کم، کمتر شوند.
 
نصرالله عبداللهی
 
عبداللهی در مورد بازیکنان طلبکاری که امروز به محل باشگاه استقلال مراجعه کرده بودند، گفت: قرار شده از روز شنبه هفته آینده یک کارگروهی درست کنند و این کارگروه به سراغ بچه‌های طلبکار برود و با آنها به توافق برسد. ان‌شاءالله سعی می‌کنیم در یک مدت کوتاه پول آنها را بدهیم و این مشکلات تمام شود.
وی در پاسخ به این سؤال که چرا مشکلات استقلال تمام نمی‌شود، گفت: مشکل استقلال زیاد بزرگ نیست. ما فقط ۱۰۰ و خرده‌ای میلیارد تومان بدهی داریم. استقلال یک باشگاه دولتی است و دولت هم باید به آن کمک کند، یعنی از دست دولت بر نمی‌آید به باشگاه‌ها کمک کند، دولت می‌تواند یک وام به باشگاه‌ها بدهد و طی ۱۰ سال آن را بگیرد، همه این مشکلات انشاءالله به زودی حل می‌شود.
سرپرست تیم فوتبال استقلال راجع به بحث‌های مطرح شده در مورد فروش 2 باشگاه استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی گفت: فکر نمی‌کنم این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند چون چندین بار دیده‌ایم کار واگذاری تا مراحل پایانی خوب پیش رفته اما به یک جایی که رسیده است یک عده مخالفت کرده‌اند. الان هم اگر قرار باشد باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی واگذار شوند، باید آن یک عده مخالف، موافق باشند.
عبداللهی در واکنش به این پرسش که «آیا این یک عده‌ای که از آنها صحبت می‌کنید، افراد سیاسی هستند؟»، گفت: بله، آنها از یک طرف سیاسی محسوب می‌شوند. مثلاً یک ایرانی دبی‌نشین حاضر است سه برابر بودجه باشگاه را بدهد و استقلال را بخرد اما حاضر به فروش باشگاه به این فرد نمی‌شوند. این مشکلات سیاسی باید حل شوند و یک قانونی بگذارند و آن را اجرایی کند.
منبع : تماشاچی

نظرات