پخش تیزر معرفی مزدک میرزایی در ایران اینترنشنال | No Way Back | تماشاچی

پخش تیزر معرفی مزدک میرزایی در ایران اینترنشنال | No Way Back

پخش تیزر معرفی مزدک میرزایی در ایران اینترنشنال | No Way Back
مزدک میرزایی مجری گزارشگر مطرح تلویزیون ایران که شایعاتی مبنی بر حضورش در شبکه ایران اینترنشنال شنیده می شد، به نظر می رسد پس از صدور مجوز کارش توسط دولت انگلیس کم کم آماده کار و به روی صحنه رفتن در شبکه مذکور شده است چرا که تیزر معرفی برنامه اختصاصی مرتبط با ورزش وی به روی آنتن رفت تا تمام راههای بازگشت او به رسانه ملی و ایران بسته شود. با توجه به اینکه شنیده می شود او بخشی از آرشیو صدا و سیما را به سرقت برده تا از آنها در شبکه ایران اینترنشنال استفاده کند، به نظر می رسد با وی به مثابه خائن به منافع ملی برخورد شود و هیچ راه برگشتی به ایران برای وی باقی نمانده است چرا که با توجه به شرایط پیش امده به نظر می رسد او با شرایط پناهندگی به انگلیس گریخته است و قصدی برای بازگشت به ایران ندارد و با این شرایط، استرداد او به کشور نیز امکان پذیر نیست.
 

پخش تیزر معرفی مزدک میرزایی در ایران اینترنشنال | No Way Back

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مزدک

آیا میموند تو ایران تا مثل فردوسی پور بشه؟؟

احمد

بعدکنارگذاشتن عادل فردوسی پور مزدک میرزایی شبکه ۳روازمنوی تلویزیون خونه حذف کردم آدمای ضعیف همیشه یافحش میدن یاتهمت میزنند

علی

فک نمیکردم مزدک اینقد آدم سطحی و بی جنبه ای باشه. حداقل به یه شبکه ی خوشنام تر میرفتی نه شبکه بن سلمان.

احمدی

بابا این حرفا چیه، رفته که اونجا کار کنه، همین،

گرامیم ، رحمتگر = [ رحمت + گر ] ، «رحمت» یه واژهٔ تازیه ! مال عربای موش‌خوره ! بفرمایید : به نام خداوند بخشایندهٔ مهربان ، یا به گفتهٔ فردوسی بزرگ ، به نام خداوند جان و خرد ، یا : به نام خدای جهان‌آفرین . اینا همه‌شون ، پارسی ناب هستن ، یه واژهٔ بیگانه تو این جمله‌ها نیس ! همون‌جور توی سخنان منم ، یه واژهٔ بیگانه نیس !

مدیر

خیلی بی ربط هست این صحبتها . ما در مورد کاری که مزدک انجام داده صحبت کردیم نه فرد دیگه ای . آیا گفتیم که به جز مزدک دیگه هیچ خائنی در این مماکت وجود نداره؟