بیوگرافی متیوس آلوز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس

بیوگرافی متیوس آلوز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس
با توجه به صحبتهای انجام شده به نظر می رسد مراحل انتقال مادیبو مایگا بازیکن مالیایی به پرسپولیس انجام شده و این بازیکن فردا وارد تهران خواهد شد؛ اما از گوشه و کنار شنیده می شود گابریل کالدرون به دنبال شکار یه مهاجم برزیلی دیگر است که ابتدا نام اندرسون لوپز دسوزا مطرح شد و اکنون نام متیوس آلوز برزیلی برای حضور در پرسپولیس مطرح شده است. در ادامه توجه شما را به بیوگرافی متیوس آلوز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس و همچنین کارنامه و رزومه سوابق بازیهای او در تیمهای سابقش و بخشی از فیلم هایلایت بازیها و گلهای متیوس آلوز جلب می نماییم.
 

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

 

پخش زنده فوتبال لیگ برتر انگلیس

 

بیوگرافی متیوس آلوز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس

 
بیوگرافی متیوس آلوز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس
 
متیوس آلوز مهاجم 188 سانتی متری برزیلی- ایتالیایی است که با 26 سال سن در تیم پرچاب تایلند بازی می کرد او با قد و قامت بلند خود در پست مهاجم تارگت و هدف بازی می کند. او که در سالهای اخیر در فوتبال تایلند حضور داشته بهترین عملکرد خود را در سال 2017 در تیم پاهانگ به ثبت رسانده به طوری که در 21 بازی موفق به زدن 18 گل شد.
آمار گلزنی متیوس آلوز در تیمهای سابقش مطلوب ارزیابی می شود به طوری که او در تیم پرچاب نیز در 13 مسابقه ای که برای این تیم به میدان رفته موفق به زدن 5 گل و دادن 3 پاس گل شده است که برای یک مهاجم تارگت آمار قابل قبلوی محسوب می شود.
به جز تیم فلومیننزه برزیل که الوز در سال 2013 در عضویت آن بوده، بیشتر فعالیت ماتیوس الوز به عنوان بازیکن حرفه ای فوتبال در شرق آسیا دنبال شده به طوری که او سابقه بازی در تیم سوون سامسونگ کره جنوبی را نیز در کارنامه خود دارد.
این بازیکن در حال حاضر بدون تیم است و قیمت او در سایت ترانسفر مارکت، 450 هزار یورو درج شده که به نظر می رسد پرسپولیسی ها توان به خدمت گرفتن این بازیکن را داشته باشند؛ با در نظر گرفتن حضور مادیبو مایگا و تمایل علی علیپور برای ترانسفر شدن به اروپا به نظر می رسد در صورت جذب یک مهاجم خارجی دیگر، کالدرون مجوز خروج علیپور را صادر کند.
در ادامه توجه شما را به فیلم هایلایت بازیهای و حرکات تکنیکی متیوس آلوز جلب می نماییم.
 

فیلم بازیها و گل های متیوس آلوز بازیکن مدنظر پرسپولیس

 

 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

فروشگاه اينترنتی

بازیکنی محبوب و فعال می باشد و در خط مهاجم همیشه توانسته است بهترین نقش را یافا نماید .. مقاله ی خوبی بود

مودریچ

سطح تایلند و ایران دنیایی فرق داره یادمه سپاهانم ی بار اقای گل یکی از همین کشورا رو اورد با ی امار گلزنی نجومی اخرشم هیچی ب هیچی

ابراهیم تاتلیس

متیوس الوز به نظرم از همه گزینه ها بهتره فیلم بازیاش که اینو میگه