بیوگرافی اندرسون لوپز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس

بیوگرافی اندرسون لوپز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس
با اعلام گابریل کالدرون از بین مهاجم آفریقایی و یک مهاجم برزیلی یکی به پرسپولیس خواهد آمد؛ پس از لو رفتن نام مادیبو مایگا، اکنون خبر می رسد نام مهاجم برزیلی مدنظر کالدرون اندرسون لوپز است که در لیگ ژاپن بازی می کند؛ در ادامه به بررسی بیوگرافی اندرسون لوپز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس و سوابق و رزومه این بازیکن در تیم های سابقش می پردازیم و فیلم بخش هایی از هایلایت بازیها و گلها و حرکات تکنیکی اندرسون لوپز دسوزا را برای شما پخش خواهیم کرد. با تماشاچی همراه باشید.
 

 

آشنایی با متیوس آلوز گزینه جدید برزیلی خط حمله پرسپولیس

آخرین اخبار پرسپولیس

 

بیوگرافی اندرسون لوپز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس

 
بیوگرافی اندرسون لوپز مهاجم برزیلی مدنظر پرسپولیس
 
اندرسون لوپز نام مهاجم برزیلی 25 ساله ای است که با قد 180 سانتی متری خود در پست مهاجم هدف یا سانترفوروارد بازی می کند. او که سابقه بازی در تیم اتلتیکو پارانائنزه برزیل را نیز در کارنامه دارد در سالهای اخیر در فوتبال بلوک شرق آسیا فوتبال بازی کرده و در تیم نام آشنایی به نام اف سی سئول کره جنوبی نیز حضور داشته است. آخرین تیم او ساپورو ژاپن بوده که آمار گلزنی اندرسون لوپز در آن چشمگیر به نظر می رسد چرا که او موفق شده در 15 بازی برای این تیم 9 گل به ثمر برساند که عملکرد مثبتی برای او به حساب می آید.
 
قیمت اندرسون لوپز در حال حاضر حدود 1 میلیون دلار برآورد شده است و با توجه به اینکه او تا ژوئن 2020 با تیم ساپورو قرارداد دارد، احتمالاً یا به صورت قرضی و یا به طور دائم و با پرداخت مبلغ رضایتنامه قادر به ترک ساپورو و پیوستن به تیم جدیدش خواهد بود که باید دید آیا پروسه محرمانه جذب مهاجم خارجی پرسپولیس سرانجام به نتیجه می رسد یا همچنان هر روز نام جدیدی برای بازی در پست مهاجم بلندزن پرسپولیس مطرح می شود؟
 
 

فیلم بازیها و گل های اندرسون لوپز دسوزا

 
با نگاهی به فیلم بازیها و گلهای اندرسون لوپز به خوبی مشخص است که این بازیکن از کیفیت بالایی برخوردار است و نوع ضربات و جاگیری ها او در زمین، کیفیت فنی او را به خوبی نشان می دهد.
 
 
 
 
 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

عاليه

افشین

با عرض سلام بهترین گزینه برا ارتش سرخ فیلیپ د سوسا اقای گل لیگ ۲ کره جنوبی و تیم Gwangju fcکره س با قد ۱۹۲ ۲۶ ساله وزن ۸۹ س چپ پا شم گلزنی فوق العاده قدرت حمل توپ فوق العاده س.تو یوتیوپ ی سرچ کنین Felipe de sousa.ایستاگرامشم Fe.lipe_92 تنومند و کم موس چهره ش.یا Alhassane dialo بازیکن ۳۰ ساله تیم الشرطه عراق و سابقه بازی تو تیمهای شرق اسیا.سلیمان کرپیچ بوسنیایی بازیکن سابق تراکتور اقای گل لیگ بوسنی.برونو الوس اقای گل تیم العین عربستان لیگ ۱ برزیلی

مدیر

درود . ممنون از نظرات خوبتون

بهرام

عمرا اگه پولش جور بشه