بیوگرافی مادیبو مایگا مهاجم مالیایی مدنظر پرسپولیس

بیوگرافی مادیبو مایگا مهاجم مالیایی مدنظر پرسپولیس
مادیبو مایگا نام جدیدترین گزینه آفریقایی است که برای حضور در پرسپولیس مطرح شده و باید دید سرانجام، مهاجم مدنظر کالدرون برای پست سانترفوروارد جذب خواهد شد یا خیر؟ در ادامه توجه شما را به بیوگرافی مادیبو مایگا مهاجم مالیایی مدنظر پرسپولیس به همراه کارنامه سوابق و رزومه این بازیکن در تیم های سابقش و فیلم بازیها و گلهای مودیبو مایگا جلب می نماییم.
 

 

عکس ورود مادیبو مایگا به تهران

 

فیلم مهارت ها و حرکات تکنیکی مودیبو مایگا

 

اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس

 

امانوئل ریویر به پرسپولیس می آید؟

 
 

بیوگرافی مادیبو مایگا مهاجم مالیایی مدنظر پرسپولیس

 
بیوگرافی مادیبو مایگا مهاجم مالیایی مدنظر پرسپولیس
 
مادیبو مایگا نام مهاجم مالیایی 31 ساله ای است که با قامت 185 سانتیمتری به عنوان گزینه جدید در خط حمله پرسپولیس نامش مطرح شده است؛ او در پست مهاجم تارگت و وینگر چپ و راست قابلیت بازی دارد و هم اکنون نیز در عصویت تیم ملی مالی قرار دارد.
 
آخرین تیم مادیبو مایگا بوریرام تایلند بوده که او وضعیت ناموفقی در آن داشته به طوری که در فصل 2019، تنها در سه بازی برای این تیم به میدان رفت و قراردادش را با آن فسخ کرد؛ با مشاهده سوابق مادیبو مایگا به نطر می رسد او مهاجم قابل و گلزنی باشد چرا که حضورش در تیمهای شناخته شده ای همچون کوئینزپارک رنجرز، متز، کازابلانکا و وستهام موید این موضوع است. مایگا با فوتبال در حاشیه خلیج فارس بیگانه نیست به طوری که در سوابق بازی های او در تیمهای قبلی اش نام تیمهایی همچون الاتحاد و عجمان دیده می شود.
 

آمار گلزنی مادیبو مایگا

 
آمار گلزنی مادیبو مایگا در تیمهای سابقش نیز گواه این نکته است که او یک مهاجم گلزن بالفطره محسوب می شود. بهترین عملکرد مادیبو مایگا در تیمهای سابقش به حضورش در فصل 2017/2018 در عجمان بر می گردد که در 19 بازی، 10 گل به ثمر رساند.
 
آمار گلزنی مادیبو مایگا
 
نکته جالب در مورد این مهاجم این است که او از سال 2007 تاکنون در تیم ملی مالی عضویت دارد و در 59 بازی برای تیم ملی بزرگسالان مالی موفق به زدن 13 گل شده که عملکرد بدی برای او محسوب نمی شود.
 

قیمت مادیبو مایگا

 
ارزش مادیبو مایگا در ترانسفرمارکت حدود 1 میلیون دلار درج شده که به نظر می رسد با توجه به اینکه او به عنوان بازیکن آزاد می تواند به تیمهای خواهانش بپیوندد، حضور او در پرسپولیس با مبالغی بین 600 تا 800 هزار دلار نیز میسر باشد و قیمت مادیبو مایگا در همین حدود خواهد بود.
 

برنامه بازیهای دوستانه چمپیونز کاپ 2019

 

فیلم بازیها و گل های مادیبو مایگا

 
 
 
 
درصورت توافق نهایی پرسپولیس با این بازیکن، مصاف مادیبو مایگا با هموطن خود یعنی شیخ دیاباته در تیم استقلال دیدنی خواهد بود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

dante

این خیلی خوبه لامصب جدالش با شیخ هم چیز خیلی باحالی میشه