سوتی جواد زرینچه در مورد بازیکن صغرسنی استقلال

سوتی جواد زرینچه در مورد بازیکن صغرسنی استقلال
جواد زرینچه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در خصوص آخرین شرایط تیم فوتبال استقلال گفت: ما فردا یک دیدار دوستانه مقابل بادران داریم که ساعت و زمین برگزاری بازی هنوز مشخص نیست.
 

سوتی جواد زرینچه در مورد بازیکن صغرسنی استقلال

 

 
وی افزود: مسابقه قرار است پشت درهای بسته برگزار شود چون شاید زمین نفت مشکلاتی داشته باشد که نتواند از ما میزبانی کند. فعلا محدودیت داریم ولی ان شاالله دست ما بازتر شود تا بازی های آینده را با حضور تماشاگران برگزار کنیم.
سرپرست تیم استقلال ضمن اعلام این خبر که عارف غلامی با موفقیت تست‌های پزشکی را پشت سر گذاشته است در خصوص اینکه آیا بازیکنی با نام علی تاری در تمرینات استقلال شرکت کرده یا خیر گفت: این بازیکن برای تیم ما نیست و برای تیم‌ها پایه استقلال جذب شده است.
زرینچه در پاسخ به این سوال که این بازیکن در پست اینستاگرامی مدعی شده سه سال است به عنوان سهمیه بزرگسالان مشغول به کار است و چگونه در تیم های پایه قصد فعالیت دارد گفت: این بازیکن در تمرینات تیم ما حضور ندارد و بعید می‌دانم برای حضور در بزرگسالان استقلال جذب شده باشد.
وی در خصوص شایعاتی که پیرامون حضور محسن فروزان در استقلال مطرح می‌شود گفت: این موضوع منتفی است و صحبتی در این زمینه نشده است.در حال حاضر سید حسین حسینی را در اختیار داریم، مهدی نوراللهی هم جوانی رشید است که از او استفاده می‌کنیم.به این بازیکن هم نیاز داریم،البته او فکر می‌کند گلر دیگری به استقلال بیاید شاید جا برای او تنگ شود اما مطمئنا غلامپور حواسش به این موضوعات هست و ما به راحتی نوراللهی را از دست نمی‌دهیم.قرار است یک گلر دیگر هم جذب کنیم که رایزنی در این خصوص انجام شده است.
زرینچه در خصوص اینکه آیا زمانی برای شروع لیگ به باشگاه استقلال اعلام شده است یا خیر گفت:فعلا چیزی اعلام نشده است، متاسفانه این پروسه در حال طولانی شدن است و ما باید برنامه‌ داشته باشیم. امیدوارم مشکلات برطرف شود تا بازی ها هر چه سریعتر آغاز شود تا تیم ها سردرگم نشوند.
پی نوشت: صحبتهای جواد زرینچه در حالی مطرح می شود که خود علی تاری مدعیست به تیم بزرگسالان استقلال پیوسته است!
 

عکسی از علی تاری

 

با نگاهی به چهره این بازیکن به نظر نمی رسد او 18 سال سن داشته باشد همانطور که با نگاه کردن به چهره علیرضا بیرانوند نیز سنی بالای 30 سال برای او متصور هستیم اما در شناسنامه جنجالی او، سال تولد 1372 درج شده است!
 
البته خود این بازیکن اتهام صغرسنی را قبول ندارد و در پستی اینستاگرامی به این موضوع واکنش نشان داد:
 

 
به هر صورت به نظر می رسد اوضاع نقل و انتقالاتی در باشگاه استقلال دچار چنددستگی شده و یک مسئول واحد برای عقد قرارداد با بازیکنان جدید و قبول مسئولیت آنها وجود ندارد و همین مسئله باعث دلخوری علی خطیر و استعفای او نیز شده است.
منبع : تماشاچی

نظرات