شایعه پناهندگی مزدک میرزایی به انگلیس

شایعه پناهندگی مزدک میرزایی به انگلیس
امروز اخبار عجیبی در خصوص مشغول شدن مزدک میرزایی در یکی از شبکه‌های خارجی منتشر شد و برخی رسانه ای داخلی نیز موضوع پناهندگی مزدک میرزایی به انگلیس را مطرح کردند.
 

 

شایعه پناهندگی مزدک میرزایی به انگلیس

 
شایعه پناهندگی مزدک میرزایی به انگلیس
 
پس از شایعه حضور عادل فردوسی پور در آن سوی مرزها و پیشنهادات نجومی شبکه های انگلیسی فارسی زبان به او، اینبار شایعه سازان که به نظر می رسد هدف مشخصی را در قلقلک صدا و سیما دنبال می کنند به سراغ مزدک میزرایی که دل پری از برخی اتفاقات در رسانه ملی دارد رفته اند.
میرزایی که بدون شک یکی از خوب های نسل جدید گزارشگری در تلویزیون ایران است، در حال حاضر همراه با خانواده اش خارج از ایران حضور دارد. طبق اعلام دوستان نزدیک میرزایی، او هنوز هم همراه با خانواده برای انجام یکسری امور کاری در کشور ترکیه حضور دارد. این جنس حاشیه سازی اما برای مزدک یا سایر گزارشگران و مجریان تلویزیون چیز جدیدی نیست.
 
اخبار ضد و نقیضی در این خصوص وجود دارد و برخی معتقدند مزدک میرزایی برای همیشه ایران را ترک کرده و برخی نیز معتقدند او برای سفری تفریحی از ایران خارج شده و بار دیگر به کشور باز می گردد.
 
چند وقت پیش حتی بعد از اینکه پیمان یوسفی به دلیل یک اشتباه، یک ماه محروم شد، چنین شایعاتی در خصوص او نیز شنیده می شد. البته که بعدها در جریان یکی از برنامه های تلویزیونی، محبور شدند و با یوسفی ارتباط زنده برقرار کردند تا کذب بودن خبر پناهنده شدن او به یکی از شبکه های خارجی اثبات شود. دقیقا شبیه به همان چیزی که الان برای مزدک اتفاق افتاده و موضوع رفتن او به یکی از شبکه های خارجی خیلی با موضوع رفتن عادل و یا یوسفی فرقی ندارد.
 
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

برو و خودت رو راحت کن

پاسخ دادن