چرا نباید از اپلیکیشن فیس اپ (Face App) استفاده کرد؟

چرا نباید از اپلیکیشن فیس اپ (Face App) استفاده کرد؟
در چند روز اخیر بار دیگر تب استفاده از اپلیکیشن فیس اپ face app در بین کاربران بالاگرفته و کاربران با استفاده از این اپلیکیشن، اقدام به پیر کردن یا جوان تر کردن چهره خود می کنند اما چرا نباید از اپلیکیشن فیس اپ (Face App) استفاده کرد؟
 

تلگرام طلایی ساخت کجاست؟

 

خطرات استفاده از پروکسی و فیلترشکن برای کاربران

 
 

چرا نباید از اپلیکیشن فیس اپ (Face App) استفاده کرد؟

 
چرا نباید از اپلیکیشن فیس اپ (Face App) استفاده کرد؟
 
شاید نصب یک اپلیکیشن که برای لحظاتی، موجب سرگرمی و خنده شما شود کار چندان بدی به نظر نرسد اما اگر از پشت پرده نصب بسیاری از اپلیکیشن ها با خبر شوید، احتمالاً فوراً دست به پاکسازی گوشی خود از انبوهی از اپلیکیشن های مزاحم و بعضاً جاسوس که از اعتماد شما سوء استفاده کرده و با نقابی سرگرم کننده به اطلاعات شخصی شما دسترسی پیدا کرده اند، خواهید زد.
 
در مطلبی که پیشتر در سایت تماشاچی منتشر کردیم، به تبعات منفی استفاده از اپلیکیشن روبیکا اشاره کردیم که باعث کند شدن عملکرد گوشی و تحلیل سریع باتری آن می شد. در ادامه به شما توصیه میکنیم اگر از اپلیکیشن فیس اپ استفاده میکنید، فوراً آن را پاک نمایید چرا که  بر طبق تحقیقات پلیس فدرال آمریکا یا همان FBI ، این اپ روسی اطلاعات شخصی افراد را به منظور جاسوسی از آنها استفاده می کند.
 
شاید در وهله اول به این فکر بیفتید که اطلاعات شخصی شما به چه درد مقامات روسی یا تولیدکنندگان این اپلیکیشن می خورند؟ در پاسخ باید گفت، اگر قصد مسافرت به خارج از کشور را داشته باشید، در بزنگاه های خاص شما ریجکت خواهید شد و شاید در آن لحظه علت این موضوع را ندانید اما پایگاه داده های قدرتمند سرویس های جاسوسی کشورهای مختلف از جمله روسیه، ممکن است به تمام اطلاعات شخصی شما و دیدگاه های سیاسی شما در مورد اتفاقات جهان واقف باشند و به همین منظور با علم به افکار شما، اقدام به صدور یا عدم صدور ویزا برای شما برای مسافرت به کشورشان می کنند.
 
نکته دیگر اینکه، اگر به یکباره عکس های خانوادگی و شخصی خود را در اینترنت مشاهده کردید نباید شوکه شوید چرا که این اپلیکیشن ها اقدام به جمع آوری چنین مواردی می کنند و در ازای دریافت مبالغی، اقدام به حذف آن از اینترنت می نمایند. حتماً  فرایند حذف عکس از گوگل کمی سخت شده است.
منبع : تماشاچی

نظرات