پخش زنده بین اسپرت Bein Sport

پخش زنده بین اسپرت Bein Sport

پخش زنده مسابقات مختلف ورزشی از جمله فوتبال، تنیس، بسکتبال، والیبال، شنا از شبکه بین اسپرت یکی از درخواست های هواداران فوتبال بود که به تازگی امکان پخش مستقیم فوتبال های خارجی اروپایی از این شبکه در سایت تماشاچی فراهم شده است. پخش زنده بین اسپرت bein sport به طور رایگان انجام می شود.  


 


پخش زنده اسکای اسپرت


 


پخش زنده بین اسپرت


    برای دیدن پخش زنده شبکه بین اسپرت تیم بایست مرورگر کامپیوتر یا موبایل شما به روز (update)باشد؛ به دلیل مسائل فنی live stream در برخی گوشی های موبایل با مشکل مواجه است و پیشنهاد می شود در زمان مورد نظر برای مشاهده مسابقه محبوب خود، با یک لپتاپ یا کامپیوتر این صفحه را باز کنید تا در نمایش پخش مستقیم اختلالی ایجاد نشود.  


 


جدول پخش زنده سایت تماشاچی


 


  علاقه مندان به تماشای مسابقات ورزشی مختلف که دسترسی به فرکانس شبکه بین اسپرت در ماهواره ندارند می توانند از بخش زیر، رویدادهای مختلف ورزشی را از این کانال تماشا نمایند. برای مشاهده کنداکتور پخش مستقیم رویدادهای ورزشی از شبکه بین اسپرت بر روی لینک کلیک کنید.  


 


   


علاقه مندان به تماشای زنده بسکتبال NBA ، والیبال لیگ ملت های جهان ، مسابقات تنیس و فرمول 1 و ... می توانند با پیگیری جدول پخش برنامه های بین اسپرت به تماشای برنامه مورد علاقه خود بنشینند.


 

منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

Jefer

خوب

حمید

وزش وماهواره خارجی