بازگشت آقازاده معروف فوتبال ایران | سعید فتاحی مگر محروم نبود؟ | تماشاچی

بازگشت آقازاده معروف فوتبال ایران | سعید فتاحی مگر محروم نبود؟

بازگشت آقازاده معروف فوتبال ایران | سعید فتاحی مگر محروم نبود؟
رئیس محروم کمیته مسابقات سازمان لیگ بار دیگر به صحنه بازگشته تا مشخص شود احکام کمیته اخلاق، کمیته انضباطی و ... فدراسیون فوتبال از درجه اعتبار ساقط است؛ البته در کشوری که صبح روز استیضاح وزیر ورزش، تعداد امضای استیضاح کنندگان به یکباره از 21 به 9 تقلیل پیدا می کند، چنین اتفاقاتی طبیعی به نظر می رسد چرا که همه چیز در فوتبال ایران با لابی و موراد پشت پرده رقم می خورد؛ حتی مهندسی قهرمان لیگ!

تاریخ شروع لیگ نوزدهم

 

بازگشت آقازاده معروف فوتبال ایران | سعید فتاحی مگر محروم نبود؟

 
بازگشت آقازاده معروف فوتبال ایران | سعید فتاحی مگر محروم نبود؟
 

علت محرومیت سعید فتاحی

 
جلسه هم‌اندیشی و آسیب‌شناسی مربیان امروز (چهارشنبه) در مرکز ملی فوتبال برگزار شد که در این جلسه برنامه لیگ نوزدهم توسط سعید فتاحی، رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ به مربیان حاضر ارائه شد. حضور فتاحی در این جلسه به عنوان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ در حالی بود که او با حکمی از سوی کمیته اخلاق به خاطر اتفاقات فینال جام حذفی از کلیه فعالیت‌های فوتبالی محروم شده بود.
پس از این جلسه و زمانی که سعید فتاحی با سوالی درباره حکم محرومیتش مواجه شد، حاضر به پاسخ‌گویی نشد و اعلام کرد که تنها به سوال درباره جلسه پاسخ می‌دهد.
 
پی نوشت: پس از رسوایی رئیس اسبق فدراسیون فوتبال کشورمان (علی کفاشیان) و معاونتش در امور تبلیغات و بازاریابی (عباس ترابیان) در برداشت غیرقانونی پولی که قرار بوده به حساب فدراسیون فوتبال واریز شود؛ به نظر می رسد با ابقای سعید فتاحی و سعید فتاحی ها علی رغم محرز شدن کم کاری شان، باید منتظر افشای فساد در فدراسیون فوتبال فعلی به رهبری مهدی تاج نیز باشیم چرا که پیشتر حسین هدایتی از پرداخت رشوه بهفدراسیون فوتبال بابت انتقال سید جلال حسینی و وحید امیری به پرسپولیس خبر داده بود و علی کریمی نیز بارها و بارها از تخلفات مهدی تاج و محمدرضا ساکت در خصوص تبلیغات محیطی و نحوه مزایده آن، افشاگری کرده بود اما سیستم فاسد حاکم بر فوتبال ایران که خود نیز احتمالاً دستی در این آشفته بازار دارد، فعلاً ترجیح داده در مورد بسیاری از اتفاقات سکوت کند. وقتی مدیرعامل باشگاه پرسپولیس رسماً به دستکاری و جعل قرارداد مهدی طارمی اعتراف و اقرار می کند و دستگاه های نظارتی فدراسیون فوتبال هیچ اقدامی در این خصوص انجام نمی دهند، مشخصاً فساد سازمان یافته ای در بدنه اصلی فدراسیون فوتبال فعلی نیز وجود دارد که احتمالاً بعدها منجر به محرومیت برخی خواهد شد. در فساد سازمان یافته در فدراسیون فوتبال همین بس که امروز خبر انتصاب علیرضا امامی فر به عنوان دستیار مارک ویلموتس جنجال زیادی به پا کرد تا مشخص شود در فدراسیون فوتبال همه چیز به طور طبیعی پیش نمی رود. وقتی فردی مثل ابراهیم شکوری دبیر فدراسیون فوتبال ایران می شود، چنین اتفاقاتی قابل پیش بینی است! البته با نگاهی به لیست تمام نفرات پرسپولیسی که در فدراسیون فوتبال پست و مقام دارند به سادگی می توان دریافت که پشت پرده این اتفاقات، چه جریانی وجود دارد. شما را با بخش هایی از صحبتهای امامی فر علیه کیروش و ویلموتس تنها می گذاریم:
 
 «شرم بر کی‌روش که به فینال لیگ قهرمانان آسیا نیامد، شرم بر کی‌روش که علیه برانکو حرف زد. ویلموتس چون کاپیتان بلژیک بوده یعنی بزرگ است؟ این ستاره‌های بلژیک بودند که باعث موفقیتش شدند. فدراسیون بگوید ویلموتس در ایران چه می‌کند؟»
 
 

تلفات سنگین مخالف کیروش در ایران

 
در پایان باید منتظر ماند و دید نقشه و پلن دوستان برای مهندسی فوتبال ایران در فصل جدید چیست و اینبار با چه ترفندی قصد ورود به میدان را دارند!
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

فرشاد

چند نفر دیگه باید کور بشن تا این حرومی بره بخش کاربرانتون چی شد