برنامه کامل و جدول جام ملت های آفریقا 2019 + کانالهای پخش زنده

برنامه کامل و جدول جام ملت های آفریقا 2019 + کانالهای پخش زنده
جام ملتهای آفریقا 2019 که امسال به میزبانی مصر برگزار می شود از 1 تیر تا 28 تیرماه برگزار خواهد شد؛ در ادامه مطلب توجه شما را به برنامه کامل و جدول جام ملت های آفریقا 2019 جلب می نماییم. شما می توانید پخش زنده جام ملتهای آفریقا 2019 را در سایت تماشاچی به تماشا بنشینید.
 

 

برنامه بازیهای کوپا آمریکا 2019

 

برنامه کامل و جدول جام ملت های آفریقا 2019 + کانالهای پخش زنده

 
جام ملتهای آفریقا در 5 گروه برگزار خواهد شد و تیمهای مختلف به صورت دوره ای با یکدیگر مسابقه خواهند داد. مسابقات جام ملتهای آفریقا (CAF) در هر دوره استعدادهای آفریقایی زیادی را به فوتبال جهان معرفی می کند و امسال نیز چشمان زیادی به سمت این مسابقات برای شکار استعدادهای نوظهور است. جدول مسابقات جام ملت های آفریقا 2019 به صورت زیر است.
 
برنامه کامل و جدول جام ملت های آفریقا 2019 + کانالهای پخش زنده
 
 

کانال های پخش زنده مسابقات جام ملت های آفریقا 2019 مصر

 
پخش مستقیم جام ملتهای آفریقا 2019
 
کانالهای زیادی مبادرت به پخش زنده بازیهای جام ملتهای آفریقا می کنند؛ سایت تماشاچی از طریق دو شبکه اسکای اسپورت و بین اسپورت در طول برگزاری بازیها، مبادرت به پخش مستقیم این بازیهای خواهد کرد تا علاقه مندان به فوتبال زنده، قادر باشند بازیهای بیشتری را از این جام به نظاره بنشینند چرا که شبکه 3 و شبکه ورزش قادر به پوشش محدود این بازیها هستند. برای ورود به بخش پخش مستقیم جام ملتهای آفریقا بر روی لینک کلیک کنید.
 

جدول درختی جام ملتهای افریقا

 
جدول درختی جام ملتهای آفریقا

بازیکنان مشهور جام ملتهای آفریقا 2019

 

 
بازیکنان مشهور زیادی در جام ملتهای آفریقا حاضر هستند که معروف ترین آنها، محمد صلاح ستاره مصری لیورپول محسوب می شود که با تیم ملی مصر، در کشورش در این رقابتها حاضر است و امید زیادی به قهرمانی در این دوره از مسابقات به میزبانی کشورشان دارند. از سادیو مانه، محرز و براهیمی و بونجاح و سلیمانی و فوزی غلام و ... به عنوان شاخص ترین بازیکنان این دوره از مسابقات یاد می شود.
 
دیدار افتتاحیه جام ملتهای آفریقا بین دو تیم مصر و زیمبابوه در تاریخ 1 تیر 98 راس ساعت 00:30 بامداد به وقت تهران برگزار خواهد شد. ما را در طول برگزاری این بازیها  با اخبار، خلاصه بازیهای جام ملتهای آفریقا همراهی کنید
منبع : تماشاچی

نظرات