سرخیو راموس داماد شد + عکس | تماشاچی

سرخیو راموس داماد شد + عکس

سرخیو راموس داماد شد + عکس
سرخیو راموس مدافع متعصب رئال مادرید که در تابستان 2019 قصد ترک این باشگاه و  ادامه فوتبالش در چین را داشت؛ در تصمیمی  غیر منتظره و از قبل اعلام نشده به یکباره مراسم ازدواج خود را علنی کرد و به سبکی بسیار ساده، زندگی متاهلی خود را آغاز کرد.
 

عکس تیپ عجیب راموس

 

عکس نامزدهای فوتبالیستهای معروف جهان


مراسم جشن ازدواج سرخیو راموس و همسرش پیلار روبیو روز شنبه در شهر سویای اسپانیا برگزار شد و بسیاری از چهره های فوتبالی، از فلورنتیو پرز رئیس باشگاه مادریدی گرفته تا تعدادی از ستاره های رئال و البته تیم ملی اسپانیا دراین مراسم حضور داشتند.
البته این مراسم غایبان بزرگی هم داشت. به عنوان مثال خیلی ها منتظر آن بودند تا زین الدین زیدان سرمربی رئال مادرید و همسرش ورونیک را در این جشن ببینند. ولی زیدان ترجیح داد تا به دور از حاشیه ها به تعطیلات تابستانی اش برود.
 

 
دراین گزارش قصد داریم تا درمورد غایبان جشن ازدواج راموس و روبیو صحبت کنیم:
*زین الدین زیدان و همسرش ورونیک این روزها درحال سپری کردن تعطیلات تابستانی در بیلبائو هستند و تصویری را نیز از تعطیلاتشان در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند.
*دانی کارواخال و نامزدش دافنه کانیزارس امروز به مراسم جشن ازدواج خواهر کارواخال رفته بودند.
*آلخاندرو سانز خواننده سرشناس اسپانیایی و یکی از دوستان صمیمی سرخیو راموس امشب در ورزشگاه واندا متروپولیتانو کنسرت داشت و به همین دلیل نتوانست در این جشن ازدواج شرکت کند و با انتشار پیغامی در شبکه های اجتماعی به راموس و همسرش تبریک گفت.
*پیکه و شکیرا که به جشن عروسی دعوت بودند، در نهایت دراین مراسم حضور نیافتند.
 
*کریم بنزما مهاجم فرانسوی رئال مادرید در لس آنجلس تعطیلات تابستانی اش را سپری می کند.
*ایکر کاسیاس و همسرش سارا کاربونرو به دلیل مسائل شخصی نتوانستند به این جشن برسند. این زوج به جشن دعوت بودند ولی با توجه به شرایط خاص زندگی آنها در هفته ها و ماه های اخیر نتوانستند دراین جشن شرکت کنند. کاسیاس اخیرا یک حمله قلبی را رد کرد و همسرش نیز به تازگی یک تومور بدخیم را جراحی کرده بود.
*لوکا زیدان، پسر زیدان و هم تیمی راموس این روزها با دوستانش درایبیزای اسپانیا به سر می برد.
*تیبو کورتوا دروازه بان بلژیکی رئال مادرید هم در ایبیزاست و تصویری از خودش در حال گلف بازی کردن را منتشر کرده است.

*وینیسیوس جونیور این روزها برای سپری کردن تعطیلات تابستانی به ریودوژانیرو رفته.
*گرت بیل مهاجم ولزی رئال هم که معمولا عادت ندارد تا در مراسم مختلف این چنینی شرکت کند، دراین جشن عروسی نیز حضور نیافت.
*کریس رونالدو و جورجینا رودریگز: واقعیت این است که کریس رونالدو و نامزدش به این جشن دعوت نشده بودند؛ از زمان جدایی رونالدو از رئال، او تماس چندانی با راموس ندارد و ارتباطشان با هم خیلی کم شده است. از همین رو کریس رونالدو و نامزدش در لیست میهمانان جشن نبودند و آنها در حال حاضر در یونان مشغول سپری کردن تعطیلات تابستانی شان هستند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مودریچ

به مبارکی و میمنت بانو پیلار❤❤