ساعت پخش زنده بازی دوستانه ایران و کره جنوبی

ساعت پخش زنده بازی دوستانه ایران و کره جنوبی
تیم ملی ایران در دومین دیدار دوستانه خود در فیفا دی، امروز ظهر راس ساعت 15:30 به وقت تهران به مصاف کره جنوبی خواهد رفت؛ پخش زنده بازی ایران و کره جنوبی از شبکه 3 انجام خواهد شد.

 

ساعت پخش زنده بازی دوستانه ایران و کره جنوبی

 ساعت پخش زنده بازی دوستانه ایران و کره جنوبی  

 
شاگردان ویلموتس که در دیدار دوستانه اولشان مقابل سوریه با نمایشی چشم نواز، عصر جدیدی از تیم ملی با تفکرات هجومی را نوید دادند در دومین دیدار خود به مصاف حریف سنتی فوتبال ایران یعنی کره جنوبی خواهند رفت که در واقع محک جدی تری برای ویلموتس خواهد بود و عیار این مربی بلژیکی در این بازی بیشتر مشخص خواهد شد.
 
مارک ویلموتس که در بازی مقابل سوریه نشان داد علاقه زیادی به بازی هجومی دارد، با استفاده از حداکثر پتانسیل ملی پوشان ایرانی، حتی به مهاجم 18 ساله خود یعنی الهیار صیادمنش نیز فرصت بازی داد تا او نیز با تنها چند دقیقه حضور در میدان، گلزنی در رده بزرگسالان را هم تجربه کند و نوید یک مهاجم ششدانگ و گلزن را در آینده نه چندان دور به هواداران فوتبال در ایران بدهد.
 
آخرین بازی دو تیم مربوط به مقدماتی جام جهانی 2018 است که تیم کره جنوبی نتوانست تیم ده نفره کیروش را شکست دهد و بازی با نتیجه 0-0 به پایان رسید؛ مارک ویلموتس که به سیستم 3-3-4 علاقه زیادی نشان داده در این بازی مقابل تیمی خواهد رفت که با سیستم 1-3-2-4 بازی می کند.
 
همانطور که عنوان شد پخش زنده فوتبال ایران و کره جنوبی از شبکه 3 و راس ساعت 15:30 به وقت تهران خواهد بود.
منبع : تماشاچی

نظرات