آشنایی با بیوگرافی الدر سیویچ مدافع چپ بوسنیایی استقلال

آشنایی با بیوگرافی الدر سیویچ مدافع چپ بوسنیایی استقلال
در حالی که صحبت از حضور فدریکو کاسرینی در استقلال بود، شایعه شده که اندره آ استراماچونی سرمربی جدید استقلالی ها با شناسایی نقطه ضعف آبی پوشان در دفاع چپ، قصد دارد تا الدر سیویچ دفاع چپ بوسنیایی اسپارتا پراگ را با خود به استقلال بیاورد که البته با توجه به شرایطی که در ادامه بیان خواهیم کرد، عملی شدن این انتقال بسیار بعید به نظر می رسد؛ در ادامه توجه شما را به بیوگرافی الدر سیویچ و کارنامه و سوابق بازیهای او می پردازیم.
 

 

آشنایی با بیوگرافی الدر سیویچ مدافع چپ بوسنیایی استقلال

 
آشنایی با بیوگرافی الدر سیویچ مدافع چپ بوسنیایی استقلال
 
الدر سیویچ بازیکن 23 ساله بوسنیایی که هم اینک در تیم اسپارتاپراگ توپ می زند، با قد 182 سانتی متری در پست دفاع چپ بازی می کند؛ او در فصل جاری به طور قرضی در تیم اسپارتاک تیراناوا بازی می کند. بازیکن جوان بوسنیایی با سابقه بازی در تمام رده های تیم ملی بوسنی هرزگوین، اکنون در تیم ملی بزرگسالان بوسنی نیز حضور دارد.
البته با توجه به قیمت بالای این بازیکن جوان(1 میلیون یورو)، بعید به نظر می رسد مدیریت استقلال قادر به پرداخت ارزی به این بازیکن مورد نظر استراماچونی باشد و باید دید آیا در نهایت قلم قرمز بر روی نام او کشدیه می شود یا او برای رفع مشکلات دفاعی استقلال در جناح چپ به این تیم می پیوندد.
 
با توجه به ضعف مفرط میلاد ذکی پور و جدایی احتمالی امید نورافکن و میثم تیموری از استقلال، پست دفاع چپ این تیم جدی ترین پستی است که آبی ها می بایست به ترمیم آن در نقل و انتقالات پیش فصل اقدام نمایند و چه سیویچ به این تیم بیاید چه نیاید، به نظر می رسد مدیران استقلال باید به دنبال جذب یک مدافع چپ با کیفیت رونده برای فصل آتی باشند.
 
با توجه به اینکه این بازیکن جوان با کیفیت بوسنیایی کیفیت خوبی از خود نشان داده و قیمت او در سایت ترانسفر مارکت هم اکنون 1 میلیون یورو برآورد شده و نظر به اینکه او تا سال 2021 با تیم خود قرارداد دارد، به نظر نمی رسد این بازیکن در نهایت جذب استقلال شود و بیوگرافی مختصر او بنا به درخواست هواداران استقلال در این پست آورده شد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مجتبی بیگ زاده عباسی

بودجه استقلالو با اینترمیلان اشتباه گرفته