سلطانی فر از استیضاح فرار کرد | برانکو قطعاً می ماند

سلطانی فر از استیضاح فرار کرد | برانکو قطعاً می ماند
در حالی که همه منتظر استیضاح و عزل وزیر ورزش در روز شنبه بودند، اما بار دیگر به طرزی عجیب در روز جلسه استیضاح تعداد امضاهای نمایندگان خواستار استیضاح وزیر ورزش کاهش یافت تا استیضاح از دستور جلسه مجلس خارج شود و این برای چندمین بار باشد که سلطانی فر به طرز معجزه آسایی از پاسخگویی بابت اتفاقات زشت رشته فوتبال و آمار منفی در زمینه اشتغال، ازدواج، اعتیاد، بیکاری و ... جوانان فرار کرده است.
 

 

ایرج عرب: مبلغ قرارداد برانکو 24 میلیارد تومان است

 

سلطانی فر از استیضاح فرار کرد | برانکو قطعاً می ماند

 
سلطانی فر از استیضاح فرار کرد | برانکو قطعاً می ماند
 
همانطور که پیش بینی می شد، اتفاقات دو باشگاه استقلال و پرسپولیس نیز که در روزهای نزدیک شدن به استیضاح سلطانی فر به حالت تعلیق در آمده بود پس از رفع خطر عزل سلطانی فر به شکل جالبی به حالت عادی بازگشت.
مدیران استقلال که به دلایل نامعلوم مدت زیادی را صرف امضای قرارداد با استراماچونی کرده بودند روز گذشته پس از مطمئن شدن از ادامه حضور سلطانی فر در وزارت ورزش، عقد قرارداد با این مربی ایتالیایی را نهایی کردند.
مدیران پرسپولیس نیز که ابقای برانکو در پرسپولیس را به حالت تعلیق در آورده بودند پس از مسجل شدن استمرار حضور سلطانی فر، زمینه ادامه همکاری با برانکو ایوانکویچ را فراهم آوردند و به پشتوانه وزارت ورزش و شخص سلطانی فر، هزینه مورد نیاز برای پرداخت مطالبات کادر فنی پرسپولیس را تامین کردند و این مربی را در دقیقه 90 از میز مذاکره با الاهلی عربستان دور کردند و بار دیگر به اردوگاه سرخ نزدیک کردند.
در هر صورت به نظر نمی رسد ابقای مجدد وزیر ورزش با کارنامه تاریک در امور ورزش و جوانان، عملکرد مثبتی برای نمایندگان مجلس به حساب آید چرا که به طور ویژه در فصل فوتبالی که گذشت، بیشترین حجم از خشونت در فوتبال ایران را روی سکوها و درون مساطیل سبز شاهد بودیم.
 
پی نوشت : مضحک ترین بخش از داستان استیضاح وزیر ورزش جایی بود که ایرج عرب مدیرعامل پسپولیس که گمان می برد سلطانی فر اینبار رفتنی است، استعفای خود را به جای اینکه به هیئت مدیره پرسپولیس تقدیم کند، مستقیماً به سلطانی فر تقدیم کرد تا نشان دهد هئیت مدیره در دو تیم استقلال و پرسپولیس نقشی فرمالیته دارند و همه کاره، وزیر ورزش است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

سهیل

آقا حسام! نگاه کن که این وزارت (ورزش) و مخصوصا فوتبال چه گردش پولی توش هست که می تونه روی نظر مجلس هم تاثیر بگذاره ... فعلا که "خوش بحال" یه عده است تا کی؟ خدا می دونه ...