برانکو با الاهلی توافق نهایی رسید

برانکو با الاهلی توافق نهایی رسید
در حالی که هواداران پرسپولیس نگران خبر مذاکره سرمربی موفق تیمشان با الاهلی عربستان بودند؛ امروز خبر توافق نهایی برانکو با الاهلی رسانه ای شد.
 

 

برانکو با الاهلی توافق نهایی رسید

 
برانکو با الاهلی توافق نهایی کرد
 
برانکو ایوانکویچ که در اقدامی بی سابقه در طول مدت حضورش در ایران، روز گذشته باشگاه پرسپولیس را تهدید کرد و با اعلام اینکه در صورت پرداخت نشدن مطالبات خود و کادر فنی اش به فیفا شکایت خواهد کرد، یادآور روزهایی بود که او برای همیشه از ایران رفت و به واسطه عدم پرداخت مالیاتش به ایران باز نگشت و به نظر می رسد تهدید علنی برانکو علیه مسئولین پرسپولیس، بار دیگر خبر از عدم بازگشت او به ایران می دهد.
ایرج عرب نیز روز گذشته در واکنش به تهدید برانکو اینطور عنوان کرد که رفتار برانکو با باشگاه پرسپولیس تغییر کرده و مبلغ درخواستی او که روز گذشته از طریق وکیلش به باشگاه پرسپولیس رسیده، بسیار فراتر از آنچه بوده که در تهران با او توافق کردند و همین مسئله حاکی از این است که پیشنهاد وسوسه کننده الاهلی عربستان به قدری برای برانکو جذاب بوده که بتواند قید حضور در تیم پرافتخار ایران را بزند.
حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل سابق پرسپولیس نیز در خصوص نوع قرارداد برانکو و توانایی او برای فسخ قراردادش اعلام کرد که قرارداد او طوری منعقد شده که اگر باشگاه در پرداخت هایش به او تاخیر کند، او می تواند بند فسخ قراردادش را فعال کند و در حالی که کل طلب برانکو از پرسپولیس، 500 هزار دلار است و مطالبات کادر فنی او از این تیم به یک میلیون و دویست هزار دلار می رسد، به نظر می رسد برانکو بند فسخ قراردادش را فعال کرده و با تهدید به پرداخت طلبش، به سراغ مذاکره با الاهلی عربستان رفته است.
 

پخش زنده بسکتبال NBA

 
همه این گمانه زنی ها صبح امروز به واقعیت تبدیل شد و رسانه دنیای ورزشی عربستان از توافق قطعی برانکو با الاهلی خبر داد و رسانه ای شدن رسمی آن را به روزهای آتی موکول کرد.
 

پی نوشت: گفتنیست برانکو در طول مدت حضورش در پرسپولیس برای دریافت مطالباتش هرگز از ادبیات تهدید استفاده نکرده بود و در مورد درخواست مالی اش زیاده خواهی نکرده بود که با وقوع چنین اتفاقاتی، جدایی او از پرسپولیس قطعی به نظر می رسد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

جواد

مفت خور دیگری از ایران رفت..

مودریچ

لی‌گ را خدا ازاد کدد دوران زیرش بودن تموم شد