دلایل جدایی پاتوسی از استقلال از زبان مدیربرنامه هایش

دلایل جدایی پاتوسی از استقلال از زبان مدیربرنامه هایش
در حالی که جدایی آیاندا پاتوسی از جمع آبی پوشان تقریباً قطعی به نظر می رسد؛ جمعی از هواداران استقلال با هجوم به صفحه مدیربرنامه های او، وی را متهم به تحریک پاتوسی برای جدایی از استقلال و حضور در تیمی دیگر با مبلغ بیشتر کرده اند که این موضوع با واکنش آیاندا پاتوسی در دفاع از مدیربرنامه های ایرانی خود همراه شد و دقایقی پیش وعده داد تا فردا راس ساعت 20 به وقت تهران، دلایل جدایی خود از استقلال را از زبان مدیربرنامه هایش بیان کند.
 

دلایل جدایی پاتوسی از استقلال از زبان مدیربرنامه هایش

 
زمان افشاگری مدیربرنامه های پاتوسی از دلایل رفتنش از استقلال
 
این اتفاق در حالی رقم خورده که بار دیگر اتفاقات چند فصل اخیر در استقلال در حال تکرار است و جدایی ستاره ها در فصل نقل و انتقالات پیش فصل، حرف اول و آخر را در نقل و انتقالات این تیم می زند به طوری که در سه فصل اخیر شاهد این بوده ایم که فوق ستاره های فصل قبل استقلال، به طرز عجیب و با بی میلی باشگاه نسبت به تمدید قراردادشان، از تیم جدا دشه اند که این موضوع منجر به تضعیف تیم در نیم فصل اول و از دست رفتن امتیازات زیاد استقلال در ابتدای راه فصل جدید شده است که همین عامل، آنها را از قهرمانی در چند فصل اخیر دور کرده است. آیا سناریوی از پیش نوشته شده ای برای تکرار مکررات در نقل و انتقالات پیش فصل استقلال وجود دارد که پس از الهیار صیادمنش، ستاره های این تیم از جمله علی کریمی، وریا غفوری، روزبه چشمی، پژمان منتظری و حالا آیاندا پاتوسی در آستانه جدا شدن از تیم قرار گرفته اند؟
 
جنگ داخلی بین کاپیتانهای استقلال نیز یکی دیگر از اتفاقات عجیبی است که این روزها در اطراف این تیم دیده می شود و ورود نامی به نام محمود رضا بابایی به معادلات هواداران استقلال و مبهم گویی سید مهدی رحمتی، خسرو حیدری، پژمان منتظری و ... وضعیت این تیم را به حالت بحرانی در آورده و این در حالیست که مدیران استقلال مدتهاست درگیر نهایی کردن انتخاب سرمربی خارجی خود هستند و بدون توجه به اتفاقاتی که در ابتدای نقل و انتقالات در تیمشان در حال رخ دادن است، شاهد از دست رفتن ستاره های تیم خود هستند.
 
گفتنیست پاتوسی با دریافت مبلغ تنها 50 هزار دلار برای یک نیم فصل برای استقلال بازی کرد و در توصیف وضعیت ایجاد شده مبنی بر تصمیمش برای قطع همکاری با استقلال اعلام کرد که مایل بوده در این تیم به کار خود ادامه دهد اما شرایطی به وجود آمده که کنترلش از دست او و مدیربرنامه هایش خارج بوده و در نهایت تصمیم به جدایی از استقلال گرفته است؛ گفته می شود سپاهان مشتری جدی این بازیکن خوش نقش است و در صورت جدایی قطعی او از استقلال، شاید او را با لباس طلایی سپاهان در فصل آتی ببینیم؛ البته مالک متمول تراکتورسازی نیز بی میل به خرید این بازیکن تاثیرگذار برای قهرمان کردن تیمش در فصل آتی نیست و در روزهای آتی، احتمالاً اخبار شوکه کننده ای از نقل و انتقالات فوتبال ایران خواهیم شنید.
 
پی نوشت: اگرچه در این بین اسامی نفراتی همچون علی دشتی، آرش رضاوند، محمدرضا حسینی و ... در لیست خرید استقلال شنیده می شود اما به نظر نمی رسد سیاست بی ثبات کردن تیم به واسطه خالی کردن استقلال از ستاره ها و جایگزین کردن آنها با ستاره های جدید که نیاز به هماهنگی با نفرات جدید دارند، نتیجه مثبتی برای این تیم داشته باشد چرا که اگر اینگونه بود، در سه سال گذشته این سیاست نتایج مثبت خود را نشان می داد که اینگونه نشده است.
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

امین

دقیقا دست میزارن رو بهترینا پژمان منتظری واقعا حرف خوبی زد این اسنقلالیا هم گناه داررن بخدا اینام جز مردم ایرانن اگه یکم شرف داشتن ابن کارا رو نمیکردن