لزوم اخراج سریع فتاحی، بهاروند و .... | آبروی فوتبال ایران را بردند

لزوم اخراج سریع فتاحی، بهاروند و .... | آبروی فوتبال ایران را بردند
اتفاقات عجیب برگزاری فوتبال در ایران پایانی ندارد و سعید فتاحی و دوستانش که با شاهکارهای متعدد خود در چند سال اخیر، فوتبال ایران را به سوژه طنز کشورهای حاشیه خلیج فارس و بعضاً دادگاه های بین المللی تبدیل کرده اند؛ اینبار با سوء مدیریت محض، دومین ویترین فوتبال ایران را به سوژه طنز جهانی تبدیل کردند به طوری که عدم تخصیص جایگاه برای تماشاگران داماش گیلانیان، موجب عدم برگزاری بازی فینال در ورزشگاه فولاد آره نا شد.
 

لزوم اخراج سریع فتاحی، بهاروند و .... | آبروی فوتبال ایران را بردند

 
لزوم اخراج سریع فتاحی، بهاروند و .... | آبروی فوتبال ایران را بردند
 
در حالی که همه منتظر بودند تا ساعت 21 امشب، فینال جام حذفی بین پرسپولیس و داماش را تماشا کنند، به نظر می رسد دوستان عقده گشایی کرده و به یکباره قانون 100 به 0 را در این بازی اجرایی کردند تا بزرگترین فاجعه مدیریتی در فوتبال ایران در سالهای اخیر را شاهد باشیم.
حتماً به خاطر دارید که تصمیمات عجیب فتاحی و دوستانش در سازمان لیگ به قانون 50-50 در بازی نیمه نهایی پرسپولیس و سپاهان انجامید و کشمکش بر سر انجام یا عدم انجام آن بازی نیز تا 24 ساعت قبل آن ادامه داشت ولی سرانجام فتاحی و دوستانش مجبور به تمکین از دستور مقامات امنیتی شدند و بازی با قانون 70 به 30 برگزار شد اما به نظر می رسد شکست دوستان در آن زورآزمایی آنها را به عقده گشایی در فینال هدایت کرد و بدون توجه به اینکه تماشاگران داماش نیز در استادیوم فولاد آره نا حضور خواهند یافت، بلیت فروشی کردند و تمامی جایگاه های استادیوم را به تماشاگران سرخ پرسپولیس اختصاص دادند تا مسئولین داماش اعلام کنند بدون استقرار تماشاگرانشان حاضر به بازی نیستند و به نظر می رسد این سوء مدیریت با یک ساعت تاخیر با رضایت مدیرعامل داماش مبنی بر انجام بازی بدون حضور تماشاگرانشان فعلاً مدیریت شده اما هنوز برگزاری بازی به طور قطع مشخص نشده است.
در هر صورت به نظر می رسد می بایست با مسببین این اتفاق و مسئولین برگزارکنندگان آن از جمله سعید فتاحی، حیدر بهاروند و ... برخورد جدی شود و حداقل کاری که می توان برای این موضوع متصور بود، اخراج مقصرین و محرومیت از هرگونه فعالیت ورزشی در بخش مدیریت باشد.
سابقه تاریک دوستان در برگزاری مسابقات مختلف در چند سال گذشته همگی رای به این موضوع می دهند که هیچ جای اغماض و مسامحه ای بابت این آبروریزی بزرگ در خصوص مقصرین نیست و منتشر اخراج مسببین این اتفاق عجیب و البته تکراری در فوتبال ایران هستیم.
 
 
پی نوشت: در ویترین افتخارات سازمان لیگ با سوء مدیریت های معروف خود، بلیط فروشی نامتعارف در دربی، زد و خورد سعید فتاحی در هفته پایانی لیگ آزادگان فصل قبل، سوء مدیریت در برگزاری سوپرجام، کور شدن هوادار استقلال در فینال حذفی، تخلیه چشم هوادار پرسپولیس در جنجال بازی مقابل سپاهان و .... سرانجام برگزاری فینال جام حذفی با 1 ساعت تاخیر و بدون حضور تماشاگرانش درج شده و حال باید منتظر برخورد جدی با مسببین این اتفاق بود و این موضوع می بایست فارغ از اینکه افراد مقصر، آقازاده کدام مسئول بلندمرتبه یا اطرافیان او هستند و به دور از توصیه های پشت پرده مرسوم در فوتبال ایران باشیم.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

فرشاد

فتاحی بی ناموس باعث کور شدن دو نفر بود این فقط یکی از گند های این بی پدره اخراجش کافی نیست باید محاکمه بشه

نعمتی

فردی که ادبیات و صحبت محترمانه بلد نیست و نقض مدیریت و اداره کردن امورات را دارد نباید جایگاه و سمتی داشته باشد آقای فتاحی به جای قبول اشتباهش در مصاحبه فوتبال برتر به صورت بیادبانه با مجری برنامه میپرید واقعا برای فدراسیون فوتبال ایران متاسفم که قحط الرجال دارد ویکی مثل فتاحی رو آورده مسول کرده

سید آوات زهرایی

مدیرعامل داماش گیلان خیلی بدی تو فتاحی و بر و بچ داشتند یه جام دیگر را به پرسپولیس هدیه میکردند نذاشتید مدیرعامل داماش باید به جرم ممانعت از این کار دادگاهی بشه

ابن فوتبال

توفیق اجباری برای پاکسازی فوتبال ایران از این کثافتا . سعید فتاحی توله رو اخراج کنین تا شیاف کنه