فعالیت جاسوس استقلال در بزنگاه های نقل و انتقالات

فعالیت جاسوس استقلال در بزنگاه های نقل و انتقالات
در حالی که انتشار قرارداد بازیکنان استقلال و مربیان این تیم در خبرگزاری تسنیم جنجال بزرگی را به راه انداخته است، هواداران تیم آبی پایتخت انگشت به دهان مانده اند که چطور ممکن است در بزنگاه های نقل و انتقالات ، اطلاعات محرمانه باشگاه دولتی استقلال، رسانه ای شود؟
 

فعالیت جاسوس استقلال در بزنگاه های نقل و انتقالات

 
[caption id="attachment_40720" align="aligncenter" width="1039"]فعالیت جاسوس استقلال در بزنگاه های نقل و انتقالات جاسوس استقلال کیست؟[/caption]
 
حتماً به یاد دارید که در نقل و انتقالات نیم فصل 96/97 وقتی مدیران استقلال دست بر روی هر گزینه ای می گذاشتند، به یکباره نام او به بیرون درز می کرد و گزینه مذکور به دلایل عجیب از سفر به تهران سر باز می زد و کار به جایی رسید که پندار توفیقی از جاسوس محترم عاجزانه درخواست کرد تا دست از سر گزینه های استقلال بردارد!
 
پس از این موضوع در نیم فصل 97/98، جاسوس مستقر در باشگاه استقلال اقدام به رسانه ای کردن نامه محرمانه علی خطیر به پابلو ولاسکز مهاجم پاراگوئه ای کرد و انتشار نامه فوق در خبرگزاری فارس، شروع اختلاف بین خطیر و شفر بود چرا که خطیر به طور محرمانه و به دور از چشم شفر قصد جذب این بازیکن را داشت و رسانه ای شدن موضوع، خشم شفر را برانگیخت و اختلافات درونی باشگاه استقلال در نهایت منجر به ناکامی این تیم در انتهای فصل شد.
 
داستان جاسوس مستقر در باشگاه استقلال به همین مورد ختم نشد و نقل و انتقالات استقلال 98/99 نیز دستخوش جاسوس بازی شد چرا که صبح امروز خبرگزاری تسنیم در اقدامی عجیب، اسناد محرمانه باشگاه استقلال که مربوط به قرارداد بازیکنان و مربیان خارجی این تیم بود را رسانه ای کرد تا به نوعی فشار بر روی مدیریت این تیم برای جذب بازیکنان جدید افزایش پیدا کرده باشد.
 
جاسوس مستقر در باشگاه استقلال پیشتر نیز در جریان بازیهای استقلال در چندین نوبت اقدام به لو دادن ترکیب تیم به چند سایت و کانال هواداری استقلال کرده بود که این امر موجب برآشفته شدن شفر شد.
 
از فردی به نام بابایی و یک مدیر برنامه معروف این روزها به عنوان عامل اصلی اتفاقات ناخوشایند در استقلال نام برده می شود اما مدیریت استقلال حضور این فرد در باشگاه را تکذیب کرد ولی به نظر می رسد اگرچه او در باشگاه حضور فیزیکی ندارد اما عوامل او با رخنه در ساختار اداری باشگاه استقلال، ضربات مهلکی را به این تیم در بزنگاه های حساس نقل و انتقالات وارد کرده اند.
 
در پایان ذکر این نکته خالی از لطف نیست که شناسایی جاسوس استقلال کار سختی به نظر نمی رسد و با پیگیری قضایی منشاء درز اطلاعات محرمانه به خبرگزاری تسنیم و فارس این فرد به سادگی شناسایی خواهد شد و در صورت عدم پیگیری موضوع، شائبه دست داشتن مدیریت باشگاه در این مورد تقویت خواهد شد چرا که در مقطع فعلی، خواسته تمامی هواداران استقلال شناسایی و معرفی جاسوس مذکور به افکار عمومی است.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه