رسانه میلی و حمایت سازمانی از سرخ ها با دهن کجی به آبی ها

رسانه میلی و حمایت سازمانی از سرخ ها با دهن کجی به آبی ها
در حالی که تقریباً بر همگان مسلم شده که یکی از شروط استخدام در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران، تمایل و علاقه به رنگ قرمز بوده و هست اما هر بار این مورد توسط مدیران شبکه سه انکار شد و این قصه تا امروز ادامه یافت و سرانجام نقاب از چهره برخی مدعیان بی طرفی در پوشش مسابقات فوتبال برای دو تیم استقلال و پرسپولیس افتاد.
 

رسانه میلی و حمایت سازمانی از سرخ ها با دهن کجی به آبی ها

 
رسنه میلی و حمایت سازمانی از سرخ ها با دهن کجی به آبی ها
 
با خبر شدیم رسانه ملی که اکنون به رسانه میلی تبدیل شده، بار دیگر به نفع یک تیم خاص سنت شکنی کرده و پا بر روی قوانین خودساخته گذاشته و قصد دارد، بازی دو تیم پرسپولیس و پارس جم را که در جم برگزار می شود، از شبکه 3 پخش کرده و دیگر بازی لیگ برتر یعنی استقلال تهران و سپیدرود رشت را که به نوعی جنگ بقا برای سپیدرود و سهمیه مستقیم آسیایی برای استقلال محسوب می شود از شبکه شما پخش کند!
کار دهن کجی مدیران رنگی رسانه میلی به تیم استقلال یا همان تاج سابق به جایی رسیده که این بازی حتی از شبکه ورزش نیز پخش نمی شود و هواداران استقلال میبایست آن را از شبکه شما تماشا کنند!
مصادیق دهن کجی مدیران رنگی رسانه میلی به این مورد ختم نمی شود و از تبعیض در پخش FULL HD مسابقات آن تیم خاص و پخش بی کیفیت بازیهای استقلال گرفته تا درج نام استقلال تهران به جای نام استقلال ایران در زیرنویس بخش های خبری همگی مهر تاییدی بر عداوت درون سازمانی با تیم آبی پایتخت دارند.
از دیگر مصادیق رنگی که می توان در رسانه ملی در تبعیض قائل شدن بین دو تیم استقلال و پرسپولیس بدان اشاره کرد، کم کردن امبیانس و صدای هواداران استقلال در استادیوم آزادی و بلند کردن صدای امباینس تماشاگران در مورد مشابه برای پرسپولیس است.
کارگردان های تلویزیونی که با سلیقه رنگی خود بارها نشان داده اند که اصول حرفه ای گری را در نمایش تصاویر جذاب رعایت نکرده و تنها بر اساس علایق رنگی خود، اقدام به پخش صحنه های حساس بازی و یا اتفاقات آن می کنند و با وارونه نشان دادن آمار انتهای بازی، سعی در القای حقیقتی غیر از انچه در زمین بازی رخ داده، هستند.
در هر صورت، امیدواریم اینبار رسانه ملی مثل مرتبه قبل که برای قهرمانی تیم محبوب خود در فینال لیگ قهرمانان آسیا تدارک ویژه دیده بود؛ نا امید نشود و این تدارک گسترده برای پوشش قهرمانی تیم محبوب خود، به هیچ تبدیل نشود چرا که در فوتبال هیچ چیز قابل پیش بینی نیست و ممکن است اتفاقات فصل اول لیگ برتر بار دیگر تکرار شود و تیم محبوب آقایان نتواند به عنوان قهرمانی دست پیدا نکند.
 
در هر صورت، به نظر می رسد پخش زنده بازی استقلال و سپیدرود رشت از شبکه شما، به هیچ وجه قابل توجیه نیست و باید منتظر ماند و دید اینبار چه توجیهی در وصف این تصمیم رنگی عنوان می شود.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه