راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا 2019 بدون وکیل + یافتن کار و هزینه زندگی

راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا 2019 بدون وکیل + یافتن کار و هزینه زندگی
مهاجرت به استرالیا در سال 2019 یکی از رویاهای بسیاری از جوانان ایرانی است که ناامید از شرایط زندگی در ایران، آینده روشن خود را در استرالیا می بینند. اما سوالات زیاد در مورد زندگی در استرالیا و نحوه مهاجرت به این کشور، ابهامات زیادی را در ذهن این افراد به وجود آورده است؛ قصد داریم در ادامه این مطلب با آموزش روشهای مختلف مهاجرت به استرالیا 2019 بدون وکیل و بیان لیست هزینه و حقوق و درآمد در استرالیا در سال 2019 و همچنین نحوه پر کردن فرم ها و ارسال رزومه برای کار و یافتن کار در استرالیا و ... بسیاری از مشکلات اساسی شما عزیزان را در این مسیر مرتفع نماییم به نظر شما مهاجرت استرالیا 2019 راحت است؟ با ما همراه باشید.
 

 

خرید پکیج تصویری مهاجرت به استرالیا بدون نیاز به وکیل

 

راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا 2019 بدون وکیل + یافتن کار و هزینه زندگی

   
امیدواریم پس از مشاهده کلیپ نحوه مهاجرت به استرالیا بدون وکیل را فراگرفته و بدون نیاز به صرف هزینه های اضافی برای گرفتن وکیل یا هزینه های مشاوره برای مهاجرت بتوانید شخصاً برای این منظور اقدام کنید؛ حال که نحوه ارسال فرم ثبت نام و رزومه کاری برای مهاجرت به استرالیا را فراگرفتید، لازم است اطلاعات کلی در مورد مهاجرت به استرالیا و زندگی در این کشور بدانید؛ از هزینه های زندگی در استرالیا گرفته تا آداب و رسوم و فرهنگ و نحوه یافتن شغل در استرالیا و میزان درآمد شغل های مختلف در این کشور و موارد زیر همگی سوالاتی هستند که احتمالاً در ذهن شما برای این ماجراجویی بزرگ نقش بسته است؛ برای این منظور ما به شما خرید بسته مهاجرت آسان به استرالیا را که به پوشش تمامی موارد فوق با استفاده از تجارب شخصی بسیاری از مهاجرین و تخصص وکلای مجرب با مدارک معتبر، پیشنهاد می کنیم. قیمت این پکیج 28000 تومان است و شما می توانید در آن، علاوه بر یافتن پاسخ موارد زیر، به مشاوره رایگان با یک وکیل مجرب برای مهاجرت به استرالیا و اخذ ویزا بروید و از تخفیف قابل توجه برای ترجمه مدارک خود در یکی از دارالترجمه های معتبر تهران که مدرک ناتی را برای ترجمه مدارک مهاجرین به استرالیا انجام می دهد، بهره مند شوید.
لیست مواردی که در این پکیج مهاجرت به استرالیا 2019 خواهید دید:
• معرفی کامل کشور استرالیا • آشنایی با فرهنگ و سبک زندگی در استرالیا • روش های مهاجرت به استرالیا • آموزش نحوه شروع برای مهاجرت به این کشور • آموزش نحوه پر کردن فرم ها و ارسال آن • آموزش نحوه مصاحبه با مامور سازمان مهاجرتی استرالیا • آموزش کاریابی در استرالیا • آموزش نحوه مصاحبه در این کشور • ارائه لیست هزینه ها ی زندگی در شهر های مختلف • ارائه لیست حقوق و دستمزد رشته های مختلف • آموزش اجاره یا خرید منزل
 

دانستنی های مهم پیش از مهاجرت به استرالیا

 
راهنمای کامل مهاجرت به استرالیا بدون وکیل + یافتن کار و هزینه زندگی
 
در صورتی که سوالات و ابهاماتی از جنس موارد زیر، پیش از مهاجرت به استرالیا در سال 2019 در ذهنتان نقش بسته، پیشنهاد می کنیم پکیج مهاجرت به استرالیا را با قیمت تنها 28000 تومان دانلود نمایید تا دنیایی از اطلاعات مهم و کلیدی پیش از تصمیم برای مهاجرت به استرالیا برای شما عزیزان گشوده شود.
1. آیا می دانید در آمد در کدام شهر استرالیا از بقیه شهر ها بیشتر است ؟ 2. آيا می دانید کدام شهر استرالیا امنیت بیشتر و امکانات رفاهی بیشتری دارد ؟ 3. آیا می دانید اصلا کدام شهر استرالیا برای مهاجرت بهترین انتخاب است ؟ 4. آیا نکات مثبت و منفی هر شهری را به طور دقیق می دانید که انتخاب درستی انجام بدید ؟ 5. آیا از فرصت های شغلی که در هر شهر استرالیا است اطلاعایی دارید ؟ 6. آیا امکانات تحصیلی شهر های مختلف استرالیا را می دانید ؟ 7. آیا هزینه زندگی در استرالیا را دقیق می دانید ؟ 8. آیا می دانید مثلا ۱۲ عدد تخم مرغ در استرالیا دقیقا چند دلار می شود ؟ 9. آیا چیزی از سیستم ورود سریع برای مهاجرت به استرالیا می دانید ؟ 10. آیا می دانید چگونه می توانید از طریق سیستم ورود سریع مرحله به مرحله برای مهاجرت اقدام کنید ؟ 11. آیا می دانید چگونه می توانید شرایط مهاجرت به استرالیا را بدست بیاورید ؟ 12. آیا می دانید چه مواردی بیشترین امتیاز را برای مهاجرت شما به استرالیا به ارمغان می آورد ؟ 13. آیا می دانید مامور سازمان مهاجرتی استرالیا ممکن است دقیقا چه سوالاتی از شما بپرسد ؟ 14. آیا از هزینه اجاره خانه و خرید خانه در استرالیا خبر دارید ؟ 15. آیا می دانید به عنوان یک مهاجر چه نکات مهمی را باید در هنگام قرارداد اجاره خانه مدنظر داشته باشید ؟ 16. آیا می دانید چگونه می توانید در استرالیا یک کار مناسب پیدا کنید ؟ 17. آیا نمونه سوالات استخدامی استرالیا را می دانید ؟ 18. آیا حقوق هر شغلی را در استرالیا دقیقا می دانید ؟ 19. و …
 

لیست مشاغل مورد نیاز برای مهاجرت به استرالیا در ویزاهای مختلف

 
هر ساله اداره مهاجرت استرالیا اقدام به تنظیم لیستی از مشاغل و فوریت نیاز به نیروی کار برای دعوت از سایر کشورها به خاک استرالیا می کند که متقاضیان می توانند با توجه به شرایط خود اقدام به درخواست مهاجرت به استرالیا نمایند؛ در ادامه توجه شما را به لیست مشاغل اسپانسر شده (csol) و لیست مشاغل میان مدت و بلند مدت استرالیا MLTSSL که در سال 2019 تهیه شده، جلب می نماییم.
 

امتیاز لازم برای مهاجرت به استرالیا


 
حتماً مطلع هستید که برای مهاجرت به استرالیا نیاز به شرایط خاصی دارید و کسب امتیازات لازم برای درخواست ویزاهای مختلف است که شما را واجد شرایط برای اقدام برای مهاجرت به این کشور می کند؛ سن و مهارتهای شغلی به همراه داشتن تسلط لازم به زبان انگلیسی و مدرک آیلتس به همراه تحصیلات معادل از مهمترین فاکتورهای سیستم امتیازی برای اقدام برای مهاجرت به استرالیا محسوب می شود؛ اگر قصد دارید در آزمون امتیاز مهاجرت به استرالیا به طور رایگان شرکت کنید، کافیست بر روی لینک کلیک نمایید.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

پکیج مهاجرت استرالیا ۲۰۱۹ ی شد؟

پاسخ دادن
user

برای سفارش تماس بگیرید

پاسخ دادن
user

کسی ک زبانش اوکی باشه سه هیچ از همه جلوعه ??

پاسخ دادن