کلیپ بازگشت شکوهمندانه زیدان به رئال مادرید | چرا رفت چرا برگشت؟

کلیپ بازگشت شکوهمندانه زیدان به رئال مادرید | چرا رفت چرا برگشت؟
مسئولین رئال مادرید سرانجام تصمیم خود را گرفتند و پس از کسب نتایج ضعیف توسط سانتیاگو سولاری و حذف از لیگ قهرمانان اروپا، بار دیگر دست یاری به سمت زین الدین زیدان سرمربی موفق پیشین این تیم دراز کردند تا در کمتر از یکسال، بار دیگر سکان هدایت کهکشانی ها تا سال 2022 بر عهده زیدان بیفتد. اما زیدان چرا برگشت؟
 
 

 
رئال مادرید که لالیگا را به بدترین شکل ممکن با لوپتگی آغاز کرد، خیلی زود او را اخراج و سولاری را موقتا جایگزین وی کرد تا درخشش خیره کننده او در بدو ورودش به جمع کهکشانی ها، هواداران این تیم را به ادامه رقابتها امیدوار کند که البته سولاری تا حد زیادی توانست رئال بحران زده ای را که در رده هشتم از لوپتگی تحویل گرفت را متحول کند و تا جایگاه سوم در لالیگا بالا بیاورد اما حذف رئال مادرید از لیگ قهرمانان اروپا و شکستهای پیاپی این تیم مقابل بارسلونا صبر هواداران این تیم را سر آورد و بار دیگر به فلورنتینو پرز معترض شدند تا یک مربی خوب برای تیمشان استخدام کند و در کمال حیرت، شب گذشته بار دیگر زیدان به عنوان سرمربی رئال مادرید به هواداران این تیم معرفی شد.
 
زیدان که خاطرات خوشی با رئال مادرید در اروپا دارد، توانست درر سه فصل پیاپی سه عنوان UCL را برای این تیم به ارمغان بیاورد اما تفاوت رئال مادرید فعلی با رئال مادریدی که سه قهرمانی پیاپی در لیگ قهرمانان اروپا به دست آورد این است که دیگر رونالدویی در این تیم حضور ندارد و باید دید آیا زیدان می تواند بدون سوپراستار تیمش بار دیگر رئال مادرید را به همان تیم مقتدر همیشگی تبدیل کند یا خیر؟
 
در این بین زمزمه هایی مبنی بر خروج بازیکنان نیمکت نشینی همچون ایسکو، مارسلو به گوش می رسید که با تغییر سرمربی این بازیکنان اکنون خوشحال ترین بازیکنان رئال مادرید به شمار می روند چرا که آنها از ارکان اصلی موفقیت تیم رویایی زیدان به شمار می رفتند و احتمالاً بار دیگر زیدان به آنها اعتماد خواهد کرد و به ترکیب اصلی تیم باز می گردند.
 
حال باید منتظر ماند و دید چه سرنوشتی در انتظار رئال مادرید بحران زده خواهد بود و آیا قادر به جبران فاصله زیاد امتیازی با بارسلونا در صدر جدول لالیگا هستند یا خیر؟
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

moradه

دیگه سی ال هیجانشو از دست داد