13 حاشیه جالب و جنجالی مراسم بهترین های فوتبال جهان در سال 2017

13 حاشیه جالب و جنجالی مراسم بهترین های فوتبال جهان در سال 2017
در حاشیه مراسم بهترین های فوتبال جهان در سال 2017، اتفاقات جالبی و بعضاً جنجالی رخ داد که در ادامه به برخی از حواشی مراسم بهترین های فوتبال جهان 2017 به اختصار می پردازیم.
1.در این مراسم برای اولین بار، اجازه حضور هواداران فوتبال در سالن مراسم داده شده بود چرا که تا پیش از این تنها شخصیت های مطرح با دعوتنامه مجوز حضور در سالن را داشتند.
 
2. آنتونیو کونته بارها در این مراسم با سوال خبرنگاران انگلیسی زبان رو به رو شد اما عدم تسلط کامل او به زبان انگلیسی باعث می شد او مضمون سوال را متوجه نشود و بارها از مجری درخواست تکرار سوال را می کرد.
 
 

3.در طول مراسم، روحیه کریستیانو رونالدو چندان مساعد به نظر نمی رسید و او با چهره ای درهم و ناراحت در مراسم حضور داشت و همگان تصور می کردند او با توجه به نمایش ضعیفش در فصل جدید، امید زیادی به دریافت جایزه بهترین بازیکن سال 2017 جهان ندارد. بر عکس او، نیمار و مسی دو رفیق قدیمی با چهره هایی بشاش و شاداز ابتدای مراسم جضور داشتند.
 
 
4.علی رغم تسلط زین الدین زیدان و کریستیانو رونالدو به زبان انگلیسی، اما این دو شخصیت برتر دنیای فوتبال که اولی بهترین مربی جهان در سال 2017 و دومی بهترین بازیکن جهان در سال 2017 شد، به احترام مردم کشورشان به زبان مادری خود یعنی فرانسوی و پرتغالی(اسپانیولی) با حضار صحبت کردند.
 
 
5. جیان لویی جی بوفون هنگامی که برای دریافت جایزه خود پشت میکروفن رفت، ابتدا وانمود کرد که به زبان انگلیسی نمی تواند صحبت کند اما سپس با هر زحمتی که بود با لهجه شکسته ایتالیایی، انگلیسی را صحبت کرد و مورد تشویق حضار قرار گرفت.
 
 
6. از دیگر نکات قابل توجه این مراسم حضور هیده توشی ناکاتا هافبک سرشناس ژاپنی در سالن بود که جایزه بهترین مربی زن جهان را اعلام کرد.
 
 
7.یکی از بحث برانگیز ترین صحنه های مراسم، واکنش مسی و نیمار پس از اعلام نام رونالدو به عنوان برترین بازیکن سال 2017 بود که انگار چندان به مذاق این دو بازیکن خوش نیامده است.
 
 
مراسم بهترین های فوتبال جهان 8. رونالدو با کسب این عنوان، به ششمین جایزه خود به عنوان برترین بازیکن فوتبال جهان دست یافت و اگر سال آینده مسی نتواند با رکورد او برابری کند، بعید به نظر می رسد تا سالها، بازیکنی بتواند این رکورد را بشکند.
 
 
9. از دیگر نکات جالب این مراسم، کت عجیب دنی الوس بود که حضار را به یاد خواننده های دهه 90 میلادی می انداخت.
 
 

10. نکاه جالب دیگر، حضور 5 بازیکن از تیم فعلی رئال مادرید در تیم منتخب سال 2017 بود که در نوع خود جالب به نظر می رسید. این در حالی است که بارسلونا با حضور مسی و اینیستا تنها دو نماینده در این جمع داشت.
 
 

11. کریستیانو رونالدو در پایان مراسم و پس از دریافت جایزه خود به همراه خانواده خود یک عکس یادگاری انداخت.
 
12.یکی از جنجالی ترین عکس های دیشب مربوط به عکس زیر است که استرس در صورت کریستیانو رونالدو موج می زند و حواسش به اتفاقات اطرافش نیست.

 
13. لبخند مونالیزای لیونل مسی پس از دریافت جایزه رونالدو نیز یکی از پر توییت ترین و جنجالی ترین عکس های شکار شده در این مراسم بود. او در این تصویر مشخص نیست خوشحال است یا ناراحت؟
report گزارش اشکال
منبع : تماشاچی

نظرات

user

حق رونالدو نبود خداییش

پاسخ دادن
user

وای لبخند مونالیزای مسی عالی بود. طفلکی له شد

پاسخ دادن
user

خداییش حق مسی بود. رونالدو این فصل گند زده

پاسخ دادن