گزارش بازی جذاب پرسپولیس و یوپن (2-1) | کامبک در 5 دقیقه !

گزارش بازی جذاب پرسپولیس و یوپن (2-1) | کامبک در 5 دقیقه !
بازی پرسپولیس و یوپن یا به عبارت دیگر اوپن دقایقی پیش به پایان رسید و سرخ پوشان با کامبک دقایق پایانی برنده دیدار شدند. پرسپولیس که تا دقیقه 85 با یک گل از حریفش عقب افتاده بود در دقیقه 85 با ضربه سعید کریمی مهاجم جوان تازه واردش به گل تساوی رسید و دقیقه 90 با ضربه محمد امین اسدی دیگر مهاجم جوانش برنده شد. در ادامه توجه شما را به گزارش بازی پرسپولیس و یوپن جلب می نماییم.

 
 

ماجرای کامل بازداشت حامد کاویانپور

 

گزارش بازی جذاب پرسپولیس و یوپن (2-1) | کامبک در 5 دقیقه !

 
گزارش بازی جذاب پرسپولیس و یوپن (2-1) | کامبک در 5 دقیقه !
 
دیدار تدارکاتی پرسپولیس و اوپن بلژیک از ساعت 17 به وقت محلی (17:30 دقیقه به وقت تهران) در ورزشگاه اسپایر آغاز شد. رادو شوویچ، سید جلال حسینی (کاپیتان)، شجاع خلیل‌زاده، شایان مصلح، مهدی شیری، کمال کامیابی‌نیا، سروش رفیعی، امید عالیشاه، علی علیپور، سیامک نعمتی و مهدی شریفی.
این دیدار در پایان نیمه نخست با تساوی بدون گل خاتمه یافت دام همتی در دقیقه 65 به جای مهدی شریفی وارد زمین شد و در همین دقایق سرخپوشان دو موقعیت بسیار خوب را بدست آوردند که توپ با بدشانسی راهی دروازه نشد اما در دقیقه 67 در پی یک پاس عمقی و ضربه بازیکن تیم اوپن، دروازه پرسپولیس باز شد .
برانکو در نیمه دوم این دیدار، به صورت پی در پی بازیکنان را به زمین فرستاد.در دقیقه 74 موقعیتی مشابه گل اول برای تیم اوپن ساخته و پرداخته شد که اینبار رادو شوویچ به زیبایی ضربه بازیکن حریف را مهار کرد.
در دقیقه 75 احسان حسینی به جای شجاع خلیل زاده به زمین آمد و در دقیقه 76 سعید کریمی جایگزین علی علیپور شد.
در دقیقه 80 ضربه ایستگاهی پرسپولیس توسط امید عالیشاه به سمت دروازه اوپن شلیک شد که توپ با فاصله خیلی اندک از کنار تیرک دروازه حریف گذشت و این فرصت نیز از دست رفت.
در دقیقه 85 ارسال روی دروازه اوپن با خروج دروازه‌بان این تیم همراه شد که توپ با ضربه سر سعید کریمی وارد دروازه حریف شد و بازی به تساوی رسید.
در دقیقه 90 امید عالیشاه پاس زیبایی را برای محمد امین اسدی ارسال کرد که این مهاجم جوان پرسپولیس با ضربه‌ای دقیق، گل دوم پرسپولیس را وارد دروازه حریف کرد.
این دیدار دوستانه در پایان با نتیجه دو بر یک به سود پرسپولیس خاتمه یافت.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه