باگ و ترفند بردن مسابقه برنده باش و تخمین سود میلیاردی سازندگان آن

باگ و ترفند بردن مسابقه برنده باش و تخمین سود میلیاردی سازندگان آن
چند وقتی است که محمدرضا گلزار با مسابقه برنده باش پنجنشبه و جمعه شبها مهمان میلیونها ایرانی است و این مسابقه که با هدف افزایش اطلاعات عمومی ایرانی ها ترتیب داده شده، توانسته جایگاه خود را در بین برنامه های پرمخاطب تلویزیون باز کند و به جرات می توان گفت در زمان پخش این برنامه ، بینندگان بیشتری نسبت به برنامه نود پای تلویزیون نشسته اند. در ادامه به باگ و ترفند بردن مسابقه برنده باش و تخمین سود میلیاردی سازندگان آن و شرایط شرکت در مسابقه بزرگ برنده باش و نحوه پاسخ به سوالات این مسابقه می پردازیم و از انتقادات و ایراداتی خواهیم گفت که در فضای مجازی نسبت به محمدرضا گلزار و این مسابقه مطرح شده است؛  با ما همراه باشید.
 

 

ترفند برنده شدن در مسابقه اسنپ کیو

 

باگ و ترفند بردن مسابقه برنده باش و تخمین سود میلیاردی سازندگان آن

 
ترفند بردن مسابقه برنده باش
 
در ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که سطح سختی سوالات این برنامه نسبت به روزهای اول شروع آن بالاتر رقته و به همین واسطه نیز به ندرت شاهد این هستیم که شرکت کنندگان قادر به عبور از نقطه امن دوم این برنامه باشند به طوری که 80 تا 90 درصد شرکت کنندگان این برنامه با جایزه ای به طور متوسط 7 میلیون تومان، مسابقه را ترک می کنند. محمد رضا گلزار که برای جذاب تر کردن برنامه و ترغیب بیشتر مخاطبین به نصب اپلیکیشن برنده باشف کمک های گاه و بیگاه و مستقیم و غیرمستقیمی به شرکت کنندگان می کند، معمولاً سعی می کند تا شرکت کنندگان به نقطه امن اول یعنی 5 میلیون تومان برسند و همین عامل و 3 گزینه کمکی باعث شده تا افراد زیادی با این تصور که می توانند به سادگی حداقل برنده 5 میلیون تومان باشند،  اپلیکیشن فوق را نصب کنند و با هزاران رقیب دیگر رقابت کنند.
 
رقابت در این برنامه به حدی شده که شرکت کنندگانی که واقعا قصد حضور در این برنامه را دارند می بایست به صورت گروهی به طور پیوسته و مستمر همواره حواسشان به رتبه خود باشد و به محض پایین رفتن، مبادرت به خرید سوال و ارتقا رتبه کنند.
 

انتقادات اخلاقی از مسابقه برنده باش

 
ترفند بردن مسابقه برنده باش
 
اینکه گلزار و دوستانش به فکر افزایش فرهنگ مطالعه عمومی افتاده اند اتفاق مثبتی ارزیابی می شود اما برخی نکات اخلاقی و فرهنگی که در این مسابقه توسط مجری به عنوان نکته فرهنگی مطرح می شود، مستقیماً به سلیقه شخصی افراد مرتبط است و ارتباطی به گلزار و دوستان در این برنامه نداشته و ندارد(که میتوان به نوع صدای زنگ یا آهنگ پیشواز افراد اشاره کرد که موضوعی شخصی است) . انتقاد دیگری که از این برنامه مطرح است، اصرار عجیب گلزار و تحت فشار قراردادن شرکت کنندگان به اعلام اجباری برنامه ریزی برای جایزه شان است! این اتفاق در حالی رخ می دهد که بارها شاهد این بوده ایم که شرکت کنندگان با اکراه از مطرح کردن نیات واقعی خود برای مبلغی که برده اند طفره رفته اند و در کمال تعجب با عتاب گلزار مبنی بر اینکه حتما باید برنامه ریزی خود را برای مبلغی که برده اند اعلام کنند، مواجه می شدند که این موضوع از نکات منفی این برنامه محسوب می شود. از شوخی های بعضاً تحقیر امیز گلزار با برخی شرکت کنندگان نیز یکی دیگر از انتقاداتی است که به نحوه اجرای این برنامه وارد است.
 

ایراد در نحوه حضور شرکت کنندگان در مسابقه

 
یکی دیگر از ایراداتی که به برنامه برنده باش وارد است، مجوز حضور چندباره شرکت کنندگانی است که یکبار قبلا در این برنامه شرکت کرده اند. این رویه به نوعی اجحاف در حق سایرین محسوب می شود چرا که روال افزایشرتبه در این مسابقه طوری است که افراد می بایست برای کسب امتیاز بیشتر به سوالات بیشتری در اپلیکیشن پاسخ درست دهند و این سوالات را می بایست خریداری نمایند و وقتی یکی از شرکت کنندگان یکبار حداقل 5 میلیون توامن برنده شده است،  به سادگی بخشی از این مبلغ حداکثر 500 هزار تومان را برای خرید سوالات و شرکت مجدد در این مسابقه کنار می گذارند و نسبت به افزادی که باید با ریسک به خرید سوالات اقدام کنند، مزیت دارند و به همین دلیل نیز شاهد حضور چندباره شرکت کنندگان تکراری در این مسابقه هستیم چرا که با خیال راحت مبادرت به خرید سوالات برای افزایش امتیاز خود برای حضور مجدد در مسابقه می کنند.
 

مدل کسب و کار مسابقه بزرگ برنده باش

 
مدل کسب و کار و سودآوری مسابقه برنده باش، بسیار ساده است؛ سازندگان این برنامه با ترغیب مخاطبین به حضور در چالش و رقابت با دیگران برای حضور در تلویزیون و برنده شدن حداقل 5 میلیون تومان، درامد میلیاردی در هر هفته به جیب می زنند. به طور متوسط اگر حداقل 60 هزار نفر در رقابت جدی این مسابقه در هر هفته ، 20 هزار تومان برای کسب امتیاز هزینه کنند؛ گردانندگان این برنامه هفته ای یک میلیارد و دویست میلیون تومان به جیب می زنند و این در حالی است که مبلغ پرداختی به عنوان جایزه در هر هفته مجموعاً به 100 میلیون تومان هم نمی رسد. البته این کمترین براورد سودآوری از این اپلیکیشن است و سود حداقل 10 میلیارد تومانی در هر هفته برای این برنامه را متصور هستیم.
 
 

باگ مسابقه برنده باش

 
شایعه باگ اپلیکیشن برنده باش وقتی مطرح شد که یکی از شرکت کنندگان این برنامه که اطلاعات عمومی بالایی نیز نداشت برای بار سوم در این مسابقه شرکت کرد و پس از آن شائبه استفاده شرکت نرم افزاری از باگ این اپلیکیشن و لو رفتن سوالات بدون پرداخت هزینه برای این فرد در فضای مجازی پیچید.
 

ترفند برنده شدن در مسابقه برنده باش

 
رسیدن به نقطه امن اول در مسابقه برنده باش کار چندان سختی نیست اما کار وقتی سخت می شود که از سوال 7 و 8 به بعد، سوالات دشوارتر می شوند و معمولا شرکت کننده ها گزینه های خود استفاده کرده اند. یکی از اشتباهاتی که شرکت کنندگان در استفاده از گزینه تماس تلفنی مرتکب می شوند این است که اولاً فرد مناسبی که با جستجو در اینترنت آشنایی داشته باشد را در آنور خط برای جواب دادن به سوال انتخاب نمی کنند؛ اشتباه دیگرشان این است که در مدت 30 ثانیه ای که برای پاسخ به سوال فرصت دارند، مبادرت به خواندن گزینه ها می کنند که حداقل 10 ثانیه از زمان را می گیرد. اگر شرکت کننده حاضر در استودیو تنها سوال را بخواند و فردی که در منزل است تنها به سرچ هوشمندانه جواب سوال در گوگل بپردازد، شانس پاسخ درست دادن به سوالات بسیار بالا می رود که متاسفانه بسیاری از شرکت کننده ها به این موارد توجه نمی کنند.
 
ترفند بردن مسابقه برنده باش
 
یکی دیگر از مواردی که بسیاری از شرکت کننده ها به آن دقت نمی کنند، استفاده از زبان بدن محمدرضا گلزار است که با لحن خواندن گزینه ها تا حد زیادی به شرکت کنندگان در تشخیص جواب صحیح کمک می کند اما بسیاری از شرکت کنندگان به جای دقت به زبان بدن مجری برنامه، به صفحه رو به روی خود نگاه می کنند و عده اندکی اینکار را انجام می دهند که گلزار نیز از این ترفند به عنوان قلق گیری یاد می کند.
 
یکی دیگر از نکاتی که شرکت کننده ها به آن دقت نمی کنند، پراکندگی پاسخ ها در بین گزینه ها است که معمولاً بسیار به ندرت پیش می آید که پاسخ دو سوال متوالی یک گزینه باشد و با این ترفند به سادگی می توانند یک گزینه را حذف کنند.
 
 

جواب سوالات مسابقه برنده باش

 
در نهایت اینکه جواب بسیاری از سوالات مسابقه برنده باش را می توانید در کتاب های تاریخ جغرافی و ادبیات و هندسه و ریاضی و زیست دوره های راهنمایی و دبیرستان قدیم پیدا کنید. و نیاز چندانی به مطالعات سنگین برای حضور موفق در این مسابقه نیست البته مطالعات عمومی در تمامی حوزه ها برای شرکت موفق در این مسابقه توصیه می شود، و شرکت کنندگان به مواردی همچون بلندترین، بیشترین کوتاه ترین، کمترین و ... در موارد مختلف اگر دقت بیشتری داشته باشند، احتمال موفقیت آنها در سوالات مسابقه برنده باش بسیار زیاد خواهد شد.
 
در نهایت اینکه ترفند بردن در مسابقه برنده باش افزایش مطالعه عمومی است و افراد می بایست با مطالعه کتابهای اطلاعات عمومی، شانس خود برای پاسخ به سوالات این مسلبقه را افزایش دهند.
 
 

اپلیکیشن مسابقه بزرگ برنده باش

 
بر خلاف برخی اپلیکیشن های موجود در بازار، اپلیکیشن مسابقه برنده باش عاری از هرگونه بدافزار بوده و کاربران می توانند بدون مشکل این اپلیکیشن را نصب کنند چرا که موردی از اجرای استخراج بیت کوین رایگان در پس زمینه این برنامه دیده نشد.
 

شرایط شرکت در مسابقه برنده باش گلزار

 
مخاطبینی که تمایل به شرکت در این برنامه دارند می توانند با شماره گیری #710* لینک دانلود اپلیکیشن برنده باش را از طریق SMS دریافت کنند وبا  نصب آن، به سوالات جواب دهند و امتیاز خود را برای حضور در استودیو افزایش دهند.
 
منبع : تماشاچی

نظرات