کد خبر:36235
پ
۵c2cb6e284be3_5c2cb6e284be5

سونامی محرومیت به قلعه نویی رسید | آقایان نیم فصل اول خواب بودید؟

پس از شکایت کمیته داوران از امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم سپاهان اصفهان مبنی بر اعلام مطالبی در مصاحبه‌های خود علیه داوران، کمیته انضباطی پس از بررسی اعلام کرد که امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان اصفهان به استناد ماده ۷۰ مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۶ به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون […]

پس از شکایت کمیته داوران از امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم سپاهان اصفهان مبنی بر اعلام مطالبی در مصاحبه‌های خود علیه داوران، کمیته انضباطی پس از بررسی اعلام کرد که امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم سپاهان اصفهان به استناد ماده ۷۰ مقررات انضباطی مصوب ۱۳۹۶ به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۵۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم است.رای صادره قطعی و قابل اجرا است.

 

محرومیت یک جلسه ای برانکو تایید شد 

سونامی محرومیت به قلعه نویی رسید | آقایان نیم فصل اول خواب بودید؟

 

سونامی محرومیت به قلعه نویی رسید | آقایان نیم فصل اول خواب بودید؟

 

پس از انتشار این حکم، امیر قلعه نویی با واکنشی تند نسبت به این حکم اعلام کرد کمیته انضباطی نه عدالت را در نظر می گیرد نه انصاف !

این اظهارات قلعه نویی شاید تبعات سنگین تری برای او در آینده داشته باشد و با محرومیت های بیشتر در مسابقات آتی مواجه گردد.

نکته قابل توجه در خصوص سونامی محرومیت ها از سوی کمیته انضباطی در این است که آیا کمیته انضباطی در نیم فصل اول مسابقات خواب بوده که بسیاری از این محرومیت ها را پس از محرز شدن تخلف لحاظ نکرده و بدین ترتیب حق تیمهای دیگر را در این زمینه ضایع کرده است.

به عنوان مثال می توان به محرومیت یک جلسه ای محمد رضا خلعتبری اشاره کرده که او نیز مورد نوازش کمیته انضباطی قرار گرفته و به واسطه تخلف در بازی پدیده و ماشین سازی، اکنون حکم محرومیت یک جلسه ای خود را دریافت می کند! این در حالی است که بازی بعدی پدیده و ماشین سازی، علی القاعده می بایست مقابل استقلال تهران برگزار شود اما خلعتبری در آن بازی به میدان رفت و اکنون باید شاهد محرومیت خلعتبری در بازی نخست نیم فصل اول مقابل پرسپولیس باشیم!

مسلماً رویه ای که کمیته انضباطی در پیش گرفته رویه درستی نبوده و چه بهتر است اگر تخلفی گزارش می شود در اسرع وقت به آن رسیدگی شود و نه اینکه دو ماه پس از بازی مذکور، احکام محرومیت بازیکنان یا مربیان صادر شود چرا که در این صورت، تیمهای دیگر متضرر خواهند شد و عدالت برقرار نمی شود.

 

صبح امروز نیز باشگاه سپاهان با انتشار بیانیه شدید اللحنی نسبت به برخی اتفاقات در این خصوص موضع گرفت.

پی نوشت: انتقاد به صدور دیرهنگام احکام انضباطی نسبت به این مورد است که وقتی ماده قانونی مشخص در مورد تخلف مشخص وجود دارد، کمیته انضباطی با چه عنوانی در اعلام و ابلاغ حکم تعلل کرده و اینچنین حق برخی تیمها را ضایع کرده است؟

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

حراج تابستانه(پرداخت در محل)

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید