حمله رامین رضائیان به سروش رفیعی | وقتی در تیم ملی نیستی دهانت را ببند

حمله رامین رضائیان به سروش رفیعی | وقتی در تیم ملی نیستی دهانت را ببند
در حالی که کمتر از یک ماه تا اولین بازی تیم ملی در جام ملتهای آسیا 2019 در امارات باقی مانده است؛ فضای فوتبالی در بین هواداران در ایران به شدت به سمت دو قطبی شدن در حال حرکت است و این دو قطبی در واقع نشئت گرفته از اختلاف بین کیروش و برانکو می باشد.

نقد صحبتهای سروش رفیعی علیه تیم ملی

 

حمله رامین رضائیان به سروش رفیعی | وقتی در تیم ملی نیستی دهانت را ببند

 
 حمله رامین رضائیان به سروش رفیعی | وقتی در تیم ملی نیستی دهانت را ببند
 
پس از تشدید اختلافات و جنگ لفظی بین کیروش و برانکو، به نوعی اکنون شاهد شکل گیری مرزبندی بین هواداران تیم ملی هستیم به طوری که هواداران پرسپولیس که اکنون به برانکو به سان یک ناجی نگاه می کنند، هر فرد یا جریان مخالف او را به شدت مورد نوازش خود قرار می دهند و طبیعتاً از عدم نتیجه گیری تیم ملی در جام جهانی به هدایت کیروش ناراحت نمی شوند چرا که این موضوع را پیروزی بزرگی برای سرمربی تیم خود یعنی برانکو می دانند.
 
از طرف دیگر، مرزبندی ایجاد شده در روزهای اخیر به شکل ملموس تری در بین بازیکنان پرسپولیس نیز دیده می شود به طوری که برخی بازیکنان این تیم که در لیست کیروش برای جام ملتهای آسیا جای نداشتند، از خجالت این مربی در آمدند و رویکرد او را به باد انتقاد گرفتند که یکی از آنها سروش رفیعی بود که که در کمال شگفتی اعلام کرد هیچ حسی به این تیم ملی ندارد و...
 
اما حملات جناح برانکو به کیروش بی پاسخ نماند و امروز رامین رضائیان در نطقی طوفانی از خجالت منتقدین کیروش در آمد؛ او که به واسطه برخی مسائل دل پری از برانکو دارد به طور غیرمستقیم بازیکنان پرسپولیس را که در لیست نهایی کیروش برای جام ملتها حضور نداشتند و اخیراً مصاحبه های جنجالی انجام دادند را مورد شماتت قرار داد و باذکر این جمله که آنهایی که به تیم ملی دعوت نشده اند، دهانشان را ببندند، حسابی از خجالت سروش رفیعی در آمد.
 
نکته اینکه فردی مثل محسن مسلمان که آقای پاس گل لیگ بوده یا فرشید اسماعیلی که آقای پاس گل لیگ قهرمانان آسیا شده است، هرگز به خود این اجازه را نداده اند که نسبت به سلیقه سرمربی تیم ملی اینگونه اظهارات تندی را مطرح کنند؛ حال چظور می شود که سروش رفیعی که یک فصل ناموفق در قطر و یک نیم فصل ناموفق تر در فولاد داشته و چند هفته ای نیز بدون تیم بوده، اینگونه از سرمربی تیم ملی انتقاد می کند، جای تامل دارد.
منبع : تماشاچی

نظرات

user

خبر را کاملا یک طرفه نوشتید و این نشون دهنده اینکه شما رسانه بی طرف نیستید خود رامین معذرت خواهی کرد بخاطر کار غیر حرفه ای ولی اینجا شما داستان جوری روایت میکنید که انگار داور این جدل بودید و هر ایرانی میتواند از تیم ملی انتقاد کند و اخر خبر که خنده دار بود اگر xوy که فصل بهتری داشتن حق دارند اما رفیعی ندارد؟????

پاسخ دادن
user

دوست عزیز خبر یک ط رفه نیست و انتقاد به سروش رفیعی و امثال سروش رفیعی که تو این برهه با اظهارات نسنجیده شون تیم ملی رو به چالش میکشن وارد هست . خود ما به کارلوس کیروش و تیم ملی نقد داریم ولی الان دیگه وقت این صحبتها نیست و انتقاداتی که تاثیری جز خراب کردن روحیه بازیکنای تیم ملی چیزی در پی نداره، چه سودی دارن که الان همه در قامت سرالکس فرگوسن از تیم ملی انتقاد میکنن . اما با فرمایش شما که هر کسی نظری داره موافقم اما این عنوان کردن این نظر جا و مکان داره . اینکه یه فوتبالیست تاثیرگذار بیاد بگه هیچ حسی به تیم ملی ندارم به نظرتون درسته ؟ اگه درسته که هیچی ... حرفی نمیمونه

پاسخ دادن
user

زیاد تامل نکن چون ابزارشو نداری نویسنده ! اون از جانب دیگران گفته و اعلام کرد خودم نباید دعوت شم ...

پاسخ دادن
user

کسی از تیم ملی انتقاد میکنه که یه سری شرایط داشته باشه هر کی از خیابون رد بشه که نمیتونه انتقادکنه !

پاسخ دادن
user

این یارو خودشم اضافیه ای حال میده خودش خط بخوره

پاسخ دادن