ابراهیم توره مامه تیام استقلالی ها می شود | برگ برنده توره نسبت به گرو

ابراهیم توره مامه تیام استقلالی ها می شود | برگ برنده توره نسبت به گرو
این روزها اخبار و شایعات مختلفی در خصوص نقل و انتقالات تیمها به گوش می رسد و یکی از این شایعات، حضور ابراهیم توره، مهاجم سالهای نه چندان دور پرسپولیس و سپاهان در تیم استقلال است و سیگنالهای مثبتی از سوی این مهاجم 33 ساله برای ابی پوش شدن نیز صادر شده است. آیا ابراهیم توره مامه تیام استقلالی ها می شود؟
 

 

آیا خرید عیسی آل کثیر برای استقلال فعلی منطقی است؟

 

ابراهیم توره مامه تیام استقلالی ها می شود | برگ برنده توره نسبت به گرو

 
ابراهیم توره مامه تیام استقلالی ها می شود | برگ برنده توره نسبت به گرو
 

کارنامه سوابق ابراهیم توره

 
توره که با تیم پیکان سر از فوتبال ایران در آورد، در 21 بازی برای این تیم، 13 گل به ثمر رساند تا شم گلزنی بالای خود را به رخ فوتبالدوستان ایرانی بکشد؛ او سپس به پرسپولیس پیوست و در 24 بازی، 11 گل برای این تیم به ثمر رساند ولی به دلیل مبلغ پیشنهادی خیره کننده سپاهان، در انتهای فصل جمع به طلایی پوشان اصفهان پیوست و در دو فصلی که در سپاهان حضور داشت در 53 بازی، موفق به زدن 36 گل شد تا قیمتش بسیار بالاتر از روزهای ابتدایی ورودش به ایران شود و چشم تیمهای عربی را به خود جلب کند؛ او سپس به عجمان امارات رفت و در 10 بازی 7 گل به ثمر رساند و استمرار گلزنی او باعث شد تا مسئولین موناکو به فکر جذب او بیفتند و با پرداخت رقمی برای فسخ قراردادش با عجمان، او را به خدمت بگیرند. او در دو فصل حضورش در موناکو در 53 بازی، 28 گل برای این تیم به ثمر رساند و در انتهای قراردادش با موناکو نیز با مبلغی خیره کننده به ارزش 4.5 میلیون یورو به النصر امارات پیوست و در 43 بازی که برای این تیم انجام داد 34 گل به ثمر رساند.
 

آیا توره 33 ساله همچنان قاتل محوطه جریمه حریفان است؟

 
اما مصدومیت بد موقع او، کمی او را از شرایط آرمانی دور کرد و با پیوستنش به لیائونینگ چین، در ده بازی تنها 2 گل برای آنها به ثمر رساند تا در خروجی باشگاه را به او نشان دهند و در انتخاب تیم جدیدش یعنی آژاکسیو نیز اشتباه کرد و در 16 بازی برای این تیم تنها 5 گل به ثمر رساند تا نشان دهد ابراهیم توره قبراق سالهای دور، در سن 33 سالگی کمی از شرایط آرمانی دور شده است اما سن 33 سالگی سن منفی برای یک فوتبالیست محسوب نمی شود و بسیاری از فوتبالیستهای به نام و مطرح فوتبال جهان در این سن و سال همچنان در اوج، فوتبال بازی می کنند اما اینکه توره در چه شرایط آمادگی به سر می برد، اکنون مورد مناقشه است و هواداران استقلال در بین دوراهی قرار دارند که آیا ورود توره که روزگاری موتور گلزنی در تیمهای مختلف محسوب می شد، به تیامی دیگر ختم می شود یا الحاجی گرویی دیگر در راه استقلال است؟
 

قیمت ابراهیم توره چند است؟

 
با توجه به عملکرد ضعیف ابراهیم توره در دو سال اخیر، قیمت او در سالهای اخیر با افت فاحشی رو به رو شده و بر طبق آمار سایت ترانسفرمارکت، ارزش فعلی او رقمی حدود 400 هزار یورو برآورد شده است که با توجه به اینکه او اکنون تیمی ندارد، احتمالاً رقم فوق باز هم کاهش پیدا خواهد کرد همانطور که مامه تیام با این شرایط به استقلال آمد و در قراردادی مشروط توانست با اوج گیری در استقلال، مجدداً قیمت خود در بازار نقل و انتقالات را تا 1.5 میلیون دلار افزایش دهد .
 

برگ برنده ابراهیم توره برای حضور در استقلال

 

 
نکته حائز اهمیت در مورد توره این است که او شم گلزنی ذاتی بالایی دارد و اصولاً یک سانتر فوروارد حرفه ای است که با جاگیریهای خود، مدافعین حریف را به دردسر می  اندازد و این دقیقا موردی بود که الحاجی گرو نداشت چرا که او یک وینگر تخصصی بود و در پست سانتر فوروارد بازی می کرد و اصلا به شرح وظایف یک مهاجم تارگت آشنایی نداشت. از این گذشته، آشنایی توره با فوتبال ایران نیز یکی دیگر از عواملی است که باعث افزایش شانس موفقیت توره در فوتبال ایران می شود چرا که یکی از عوامل ریسک ورود بازیکن خارجی به فوتبال ایران، عدم تطبیق پذیری سریع او با فرهنگ فوتبال در ایران و سبک بازی تیمهای ایرانی است.
 
در هر صورت باید منتظر نشست و دید آیا قلبهای ابراهیم توره برای استقلالی ها در نهایت به حضور او در این تیم منجر خواهد شد یا خیر؟
 
منبع : تماشاچی

نظرات

user

اگر از لحاظ بدنی مناسب باشد بسیار بهتر گرو و دلفی و ... است . مهاجم و دروازه بان با تجربه اگر آماده باشند از صد تا جوان بهترند. هر جوانی موثر نیست. شناسنامه ها بازی نمی کنند . امیدوارم آماده باشه و بیاد

پاسخ دادن
user

تو لیگ 16 بازی5 گل یه پاس گل یه بازی و یه گل هم در جام حذفی هنوز امادس

پاسخ دادن
user

باید قید اینو بزنن یه جا خوندم یونس دلفی رو میخان استقلال میتونه اینده فوتبال ایران باشه نباید این فرصتو از دست بده

پاسخ دادن