راز تقسیم شادی گل فرشید باقری با بیژن طاهری

راز تقسیم شادی گل فرشید باقری با بیژن طاهری
در جریان بازیهای اخیر استقلال، فرشید باقری نقش غیرقابل انکاری در موفقیتهای اخیر این تیم داشته است؛ او که توانست در بازی عصر امروز استقلال مقابل سپیدرود رشت نیز دو گل بزند و یک پاس گل نیز صادر کند، شادیهای خود را با بیژن طاهری تقسیم کرد اما علت این اتفاق چه بود؟
 

تحلیل بازی استقلال و سپیدرود رشت (5-0)

 

راز تقسیم شادی گل فرشید باقری با بیژن طاهری

 
راز تقسیم شادی گل فرشید باقری با بیژن طاهری
 
وینفرد شفر پس از پایان بازی با تشکر ویژه از بیژن طاهری در کار اختصاصی با فرشید باقری، به نوعی پرده از تقسیم شادی گل باقری با طاهری برداشت چرا که تمرینات اختصاصی طاهری با باقری باعث رشد کیفی بازی باقری و به تبع آن، موفقیت استقلال در بازیهای اخیر شده است.
 
کاری که فصل گذشته جری ساناک به بهترین نحو ممکن با بازیکنان انجام می داد اما در فصل جاری وینفرد شفر به تنهایی فرصت رسیدن به همه بازیکنان برای تمرینات اختصاصی را نداشت و مشخص نیست چرا تاکنون این اتفاق در استقلال رخ نداده بود و پس از اینکه فشار اضافه شدن یک دستیار دیگر برای انجام اینکار به شفر وارد شد، او از بیژن طاهری برای انجام اینکار استفاده کرد؛ چه بسا اگر زودتر این اتفاق رخ می داد، استقلالی ها این تعداد بازی را قربانی هماهنگ شدن خود از دست نمی دادند و نتایج بهتری در نیم فصل اول کسب می کردند.
 

 
در فصل گذشته نیز شاهد این موضوع بودیم که شفر بر روی ساختار دفاعی تیم کار می کرد و ساناک با بخش هجومی تیم تمرین می کرد و با تقسیم وظایف و هماهنگی که بین ساناک و شفر ورجود داشت، یک تیم مقتدر در بازیها حضور پیدا می کرد که تقریباً اکثر بازیها را با برد پشت سر می گذاشت.
 
در هر صورت، تمرینات اختصاصی بیژن طاهری با بازیکنان این تیم و بازگشت ثبات نسبی به ترکیب اصلی استقلال خبر خوبی برای هواداران استقلال است که می تواند استمرار آن، به موفقیتهای بیشتر این تیم کمک کند.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

ایرج

ایول بالاخره خلا ساناک هم پر شد ببخشید خانم میهن پرست از ساناک خبری ندارید؟