نقد بدترین مراسم توپ طلای تاریخ | چیزی شبیه یک دورهمی فرانسوی!

نقد بدترین مراسم توپ طلای تاریخ | چیزی شبیه یک دورهمی فرانسوی!
شب گذشته سرانجام مراسم توپ طلای فوتبال جهان در سال 2018 برگزار شد و پلیس فرانسه تحت تدابیر شدید امنیتی به واسطه ناآرامی های خیابانهای پاریس توانست بدون هیچ مشکلی این مراسم را برگزار کند؛ اما مراسم امسال فرانس پرس، در حد و اندازه های سالهای گذشته نبود و از هر طرف که به برگزاری این مراسم نگاه کنیم، کم و کاستی های فاحشی با دوره های قبل در آن می بینیم.
 

 

حواشی مراسم بالون دیور 20118

 
 

نقد بدترین مراسم توپ طلای تاریخ | چیزی شبیه یک دورهمی فرانسوی!

 

 
مراسم بالون دیور امسال با احتمال کم برنده شدن مسی و رونالدو، با عدم اقبال عمومی مواجه شد و حتی رسانه ها نیز انطور که باید این مراسم را جدی نگرفتند و بسیاری از بازیکنان سرشناس فوتبال جهان علی رغم اینکه از سوی فرانس پرس، دعوتنامه دریافت کرده بودند اما ترجیح دادند در این مراسم شرکت نکنند تا مراسم امسال کم ستاره ترین مراسم توپ طلای سالهای اخیر لقب بگیرد چرا که نه خبری از رونالدو و مسی بود و نه بزرگانی همچون نیمار، صلاح، راموس و ... در آن حضور داشتند و مراسم شب گذشته بیشتر شبیه یک دورهمی فرانسوی ها بود که بازیکنی مثل بوفون نیز به واسطه بازی در تیم پاری سن ژرمن نیز به طور اتفاقی در آنجا حضور داشت! وگرنه تعداد ستاره های حاضر در مراسم آنقدر کم بود که تنها ستاره های تیم ملی فرانسه وبرخی ستاره های سابق فوتبال جهان از جمله روبرتو کارلوس و رائول گونزالس در آن حضور داشند.
 

 
بدترین اتفاق ممکن برای بالون دیور 2018 وقتی رقم خورد که لیست امتیازات کاندیدها، ساعاتی پیش از شروع مراسم لو رفت و در فضای مجازی دست به دست می شد و همین عامل کافی بود تا اندک هیجان این مراسم نیز به حداقل ممکن برسد و دیدیه دشام و آنتوان گریزمان در بدو ورود خود به محل برگزاری مراسم، نسبت به این اتفاق که چرا یک بازیکن فرانسوی برنده توپ طلای 2018 نشده اعتراض کردند.
 
دیوید ژینولا ستاره سالهای دور تیم ملی فرانسه و منچستریونایتد مجری این برنامه بود که نتوانست به خوبی از عهده اجرای آن بر آید؛ او که به زبان انگلیسی تسلط نداشت در طول برگزاری مراسم با زبان فرانسوی صحبت کرد و بسیاری از حضار که زبانی غیرفرانسوی داشتند چیز خاصی از صحبتهای او و DJ مراسم متوجه نمی شدند.
 

 
عجیبترین نکته مراسم که سطح کیفی و اعتبار آن را به شدت نزول داد، به بخش رقص برندگان پس از اهدای جایزه هایشان اختصاص داشت که در یک مراسم وزین و معتبر معمولاً چنین مواردی را قبلاً ندیده بودیم حتی در اسکار و یا مراسم جوایز گرمی که در بخش موسیقی برگزار می شود نیز چنین حرکتی را شاهد نبوده ایم.
 
نورپردازی ضعیف مراسم نیز یکی دیگر از نکات منفی بالون دیور 2018 بود که به خوبی می توان آن را در عکس هایی که از برندگان جوایز منتشر شده، لمس کرد.
 
البته برگزار شدن یا نشدن این مراسم نیز در دقیقه 90 اعلام شد چرا که پلیس فرانسه بنا به دلایل امنیتی اعلام کرده بود شاید اجرای آن به زمان دیگری موکول شود و در تصاویر زنده نیز تردد مدام ماشینهای پلیس در خیابان منتهی به محل برگزاری مراسم به وضوح مشخص بود تا یکی از بی کیفیت ترین مراسم توپ طلا در سالهای اخیر در 3 دسامبر 2018 رقم خورده باشد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مهدیس

توپ طلا حق مودریچ بود تبریک بهش خیلی مسخرس ک برخی نمیان کاش جریمه شن

فرشاد

یه بار کلا یه بار تو عمر بیست ساله ام مراسم توپ طلا رو لایو نگاا کردم اونم شد کسشر ترین مراسم تاریخ فیفا باید جلو چس کلاس اومدن بازیکنایی ک نمیان مراسم رو بگیره ولی بهترین بخش مراسم اونجایی بود ک مودریچ توپ طلا رو گرفت