اختصاصی از مراسم توپ طلای فوتبال جهان 2018

اختصاصی از مراسم توپ طلای فوتبال جهان 2018
در حالی که مراسم توپ طلای فوتبال جهان در سال 2018 از ساعت 23:30 دقیقه به وقت تهران آغاز خواهد شد؛ حال و هوای خاصی در محل برگزاری این مراسم به پا شده است که شما را در جریان آخرین اخبار و حواشی این مراسم قرار می دهیم.
 

 

نقد بدترین مراسم توپ طلای فوتبال جهان | یک دورهمی فرانسوی!

 

دانلود رایگان pes 2019 + راهنمای نصب

 

اختصاصی از مراسم توپ طلای فوتبال جهان 2018

 

 
در این مراسم رای ژورنالیستها حرف اول را برای برنده توپ طلای 2018 می زند و خبری از آرای مربیان، کاپیتانهای تیمهای ملی نیست و همین موضوع، کمی حدس برنده نهایی توپ طلای 2018 را سخت کرده است؛ درخشش رونالدو در یوونتوس، قهرمانی فرانسه در جام جهانی و حضور سه بازیکن عنوان دار به نام های آنتوان گریزمان، امباپه، واران و البته حضور لوکا مودریچ که برنده جایزه مرد سال فوتبال جهان در سال 2018 از سوی فیفا شده است در کنار درخشش لیونل مسی در لیگ قهرمانان اروپا و لالیگا، کار زورنالیستها را برای رای دادن بسیار سخت کرده است و هیچ حدس خاصی در این مورد نمی توان زد؛ اما بسیاری بر این عقیده اند در مراسم امسال یک فرانسوی برنده جایزه خواهد شد و مونوپلی رونالدو و مسی پایان خواهد یافت. بر همین اساس، رکوردهای مختلفی از هر دو در فضای مجازی در حال انتشار است.
 

 
مراسم توپ طلای فوتبال جهان 2018
 
 
  10 نامزد نهایی توپ طلا 2018
 

1⃣ Luka Modric?? 2⃣ Cristiano Ronaldo?? 3⃣ Antoine Griezmann?? 4⃣ Kylian Mbappé?? 5⃣ Lionel Messi?? 6⃣ Mohamed Salah?? 7⃣ Raphaël Varane?? 8⃣ Eden Hazard?? 9⃣ Kevin de Bruyne?? ? Harry Kane???????

 
 

آماده شدن سالن مراسم توپ طلا 2018

 

 
سندی که در فضای مجازی لو رفته که نشان می دهد برنده جایزه توپ طلای 2018 هم لوکا مودریچ مرد سال 2018 و برنده جایزه The Best  است.
 

 
 

مهمانها در حال ورود به سالن محل برگزاری هستند

 

 
 
مراسم با اجرای حرکات موزونی به سبک مایکل جکسون با میکسی از این خواننده آغاز شد.
 

 
در ادامه DJ برنامه برای هر یک از کاندیدها یک آهنگ خاص پخش کرد و به معرفی آنها پرداخت اما نکته عجیب این بخش، صحبتهای تمام فرانسوی آنها بود که بخش زیادی از حضار متوجه آن نمی شدند.
 

 

امباپه 19 ساله برنده جایزه کوپا

 

 
کیلین امباپه برنده جایزه بهترین بازیکن زیر 21 سال فوتبال جهان در سال 2018 شد؛ این جایزه برای اولین بار در مراسم بالون دیور اهدا می شود.
 
لیونل مسی پس از ده فصل حضور در جمع سه نامزد نهایی، برای اولین بار پنجم شد.
 

 
خانم هگربرگ برنده توپ طلای فوتبال جهان در سال 2018 شد.
 

با توجه به لیستی که اعلام شده بود، لوکا مودریچ برنده توپ طلای فوتبال جهان در سال 2018 شد.
 
 
در مجموع مراسم بالون دیور امسال در پائین ترین سطح ممکن برگزار شد و با عدم حضور فوق ستارگان فوتبال جهان از جمله نیمار، مسی، رونالدو، راموس، صلاح و ... این مراسم در سطح پائینی برگزار شد و برنامه های در نظر گرفته شده در آن نیز چندان جالب به نظر نمی رسید.
 
نکته منفی این مراسم نیز لو رفتن لیست نهایی ساعاتی پیش از شروع بود که هیجان آن را کاهش داده بود و مراسم را بیشتر شبیه دورهمی فرانسوی ها کرده بود.
 
 
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه

مهدیس

خیلی چرت بود

فرشاد

خیلی کسشر بود رقص و ایناش خانم نروژیه هم خوب بود