مسی پرده از مصدومیت لوییس سوارز برداشت

مسی پرده از مصدومیت لوییس سوارز برداشت
احتمال دوری لوییس سوارز تا ماه دسامبر از میادین به واسطه مصدومیت زانویش قوت گرفت. سوارز این موضوع را در جریان دیدار بارسلونا و المپیاکو به مسی گفته است.


مهاجم اروگوئه ای بارسلونا که تمام تلاش خود را برای ارائه بهترین عملکرد در فصل جاری به کار بسته است بر طبق گفته خودش در جریان مسابقه سوپرکاپ اسپانیا مابین بارسلونا و رئال مادرید در ماه آگوست از ناحیه زانو مصدوم شده است. همین مصدومیت باعث افت عملکرد سوارز در بازی های او شده است. برخی از منابع مدعی هستند این مهاجم 30 ساله در جریان بازی بارسلونا و المپیاکوس که منجر به برد 3 – 1 بارسلونا شد، به مسی گفته است دیگر قادر به ادامه بازی نیست و نیاز به جراحی دارد. سوارز
به همین دلیل، احتمالا در بازی هفته جاری بارسلونا در لالیگا، لیونل مسی دیگر سوارز را در کنار خود نمی بیند چرا که او برای مداوا به به زودی به درمان پای خود می پردازد.
با رفتن نیمار از بارسلون و دوری دو تا سه ماهه سوارز از میادین، فشار زیادی بر روی مسی خواهد بود و تمام بار گلزنی این تیم بر دوش او خواهد افتاد. برای تصمیم بزرگ سوارز باید تا ساعت 7:45 دقیقه عصر امروز صبر کنیم و ببینیم آیا سوارز تن در نهایت تن به عمل جراحی می دهد و مقابل مالاگا بازی می کند یا خیر؟
منبع : تماشاچی

نظرات