آموزش مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت

آموزش مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت
پس از اینکه شرکت ملی پخش و پالایش از آماده شدن زیرساخت اتصال کارت عابربانک افراد به کارت سوخت آنها سخن گفت، بسیاری با این سوال مواجهند که چگونه می توانند کارت بانکی خود را به کارت سوخت تبدلی کنند؛ در ادامه به آموزش مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت می پردازیم.
 

 
 
 

آموزش مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت

 
آموزش مراحل تبدیل کارت بانکی به کارت سوخت
 
کاربران برای تبدیل کارت بانکی خود به کارت سوخت بنزین می توانند با مراجعه به پورتال ملی پخش و پالایش با فشردن سه گزینه، کارت بانکی به کارت سوخت، مشخصات کارت بانکی و کارت سوخت خود را وارد کرده و عملیات همگام سازی را انجام دهند.
 
مالکان محترم خودروها و موتورسیکلت هایی که کارت سوخت خود را گم کرده اند، لازم است به ترتیبی که در رسانه ها توضیح داده خواهد شد، از تاریخ شنبه ۳ آذر ماه، حداکثر لغایت شنبه ۲۴ آذر ماه ۱۳۹۷ نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت سوخت جدید اقدام نمایند.
به منظور تسهیل در دریافت کارت جدید سوخت، امکان دسترسی به سامانه ثبت مشخصات از طریق اینترنت و یا تماس تلفنی فراهم شده که نحوه دسترسی و اقدام، از طریق رسانه‌های عمومی و صدا و سیما به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.
 
تاکید می کند که برای ثبت تقاضای دریافت کارت سوخت جدید، هیچ مبلغی از متقاضیان توسط شرکت ملی پخش دریافت نخواهد شد. خاطر نشان می سازد این اقدام به معنای سهمیه بندی و افزایش نرخ سوخت نبوده و لازم است هموطنان محترم به شایعات بی اساس در این مورد توجه نفرمایند.
 
بنابراین از زمان فراهم شدن امکان تحویل سوخت با کارت برای عموم دارندگان خودروها و موتورسیکلت‌ها، همانگونه که گفته شد، از تاریخی که متعاقباً اعلام خواهد شد، بنزین صرفا با ارائه کارت به خودروها و موتورسیکلت‌ها تحویل خواهد شد.
منبع : تماشاچی

ارسال دیدگاه