پیشنهاد غیراخلاقی عابدزاده به هواداران پرسپولیس

پیشنهاد غیراخلاقی عابدزاده به هواداران پرسپولیس
در حالی که دو روز به بازی بزرگ فوتبال ایران یعنی فینال لیگ قهرمانان آسیا بین پرسپولیس و کاشیما باقی مانده، استرس و اضطراب نزد هواداران این تیم در مورد نتیجه این بازی رو به افزایش است و این اضطراب بر روی برخی پیشکوستان پرسپولیس مثل احمدرضا عابدزاده چنان تاثیری گذاشته که رو به توصیه به پیشنهادات غیراخلاقی به هواداران پرسپولیس آورده اند!
 

کلیپ سر و صدای عجیب ایرانی در محل اقامت تیم ملی پرتغال در جام جهانی 2018

 

پیشنهاد غیراخلاقی عابدزاده به هواداران پرسپولیس

 
پیشنهاد غیراخلاقی عابدزاده به هواداران پرسپولیس
 
هنوز اتفاقات بازی ایران و پرتغال را که هواداران بی فرهنگ ایرانی شب قبل از بازی ایران و پرتغال، به قصد ایجاد اختلال در استراحت و خواب کریستیانو رونالدو و بازیکنان پرتغال در جلوی هتل اقامت تیم ملی پرتغال تجمع کردند و با سر و صدا، آبروی یک فرهنگ و تمدن را بردند، از یاد نبرده ایم که استاد عابدزاده بار دیگر درس بی فرهنگی به هواداران تیمی می دهد که نامش پرسپولیس است و از تمدن کهن ایرانی سخن می گوید!
 
احمدرضا عابدزاده در جدیدترین نطق پیش از دستور خود خطاب به هواداران پرسپولیس توضیه کرده که آنها نباید بگذارند بازیکنان کاشیما تا صبح بخوابند و استراحت کنند و خواهان تکرار اتفاقات تلخ بازی ایران و پرتغال در این خصوص شد!
 
اینکه عابدزاده به قهرمان شدن تیم محبوبش علاقه مند است بحثی جداست اما قربانی کردن اخلاق و فرهنگ نیز نه تنها در فرهنگ ایرانی جایی ندارد بلکه با روح ورزش نیز منافات دارد و با این رویکرد، بدا به حال بازیکنانی که زیر دست عابدزاده پرورش پیدا می کنند!
منبع : تماشاچی

نظرات

user

چ خر بیشعوریه ابرو خودتونو میخاین ببرین ببرین دیه چرا ابرو ملتو زیر سوال بردین واقعا اینا لیاقت فینال اسیا رو نداشتن

پاسخ دادن