کد خبر:33113
پ
فریدون+زندی

فریدون زندی: استقلال با شفر بر می گردد

فریدون زندی هافبک سابق استقلال که این روزها دوران کارورزی خود در مربیگری فوتبال را در آلمان می گذراند؛ در خصوص اتفاقات تیم استقلال صحبتهایی را مطرح کرد که در ادامه توجه شما را به آن جلب می نماییم.     بیوگرافی همسر فریدون زندی   فریدون زندی: استقلال با شفر بر می گردد   […]

فریدون زندی هافبک سابق استقلال که این روزها دوران کارورزی خود در مربیگری فوتبال را در آلمان می گذراند؛ در خصوص اتفاقات تیم استقلال صحبتهایی را مطرح کرد که در ادامه توجه شما را به آن جلب می نماییم.

 

 

بیوگرافی همسر فریدون زندی

 

فریدون زندی: استقلال با شفر بر می گردد

 

فریدون زندی: استقلال با شفر بر می گردد

شرایط استقلال همیشه اینگونه نمی‌ماند. قطعاً با تدبیری که شفر انجام خواهد داد مانند فصل گذشته شرایط بهتر خواهد شد. استقلال بازیکنان بسیار خوبی دارد که می‌توانند تاثیرگذار باشند.

در مورد اینکه هواداران انتقاد کرده‌اند باید بگویم آنها همیشه نگران تیم هستند و حق دارند مقابل نتایج تیم واکنش نشان دهند. اما از آنها می‌خواهم مثل همیشه کنار تیم باشند و به این تیم و بازیکنان زمان بدهند تا‌ آنها با هماهنگی بهتر نتایج خوبی را کسب کنند.

 

به هرحال باید قبول کنیم بازیکن خارجی وقتی به یک تیمی می‌رود نیاز به زمان دارد تا بتواند با شرایط وفق شود. این بازیکنان که به استقلال آمده‌اند هنوز نتوانسته‌اند عملکرد خوبی داشته باشند. البته طارق همام بازیکن جوانی است که اگر به او زمان بدهیم در آینده می‌تواند شرایط بهتری را داشته باشد.

 

از نظر من، درباره دستیار جدید فقط شخص شفر باید تصمیم‌گیری کند زیرا او کنار تیم است و بهتر می‌داند تیمش به چه بازیکنان و موارد دیگری نیاز دارد اما نباید یادمان برود استقلال فصل گذشته با همین کادرفنی توانست بهترین عملکرد را داشته باشد. چیزی که در این بین خیلی مهم این است که استقلال در حال حاضر بیشتر نیاز به بازیکن جدید دارد تا نفر در کادرفنی.

 

بارها گفته‌ام که آرزویم روزی مربیگری در استقلال است زیرا خاطرات بسیار خوبی از حضورم در ایران دارم. هواداران استقلال هم همیشه به من لطف داشتند و همین الان هم که دیگر بازی نمی‌کنم در صفحات مجازی پیگیر شرایطم هستند. به همین دلیل دوست دارم باز هم به ایران بازگردم.

تماشاچی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید

اخبار فوری